Захисна маска для обличчя
Зменшення зморшок
Видалення прищів
Видалити родимки
Згладити шкіру
Худе обличчя
Повніше обличчя
Прибрати асиметрію обличчя
Розмір голови
Вольове підборіддя
Видалення подвійного підборіддя
Довжина шиї
Ширина шиї
Пластика шиї
Видалення опухлості очей
Прибрати червоність обличчя
Прибрати веснянки
Біліші зуби
Вирівнювання зубів
Видалення брекетів
Заміна зубів
Борода
Змінити колір бороди
Зміна кольору волосся
Жіноча зачіска
Ефект сяючого волосся
Об'єм волосся
Чоловічі зачіски
Прибрати неакуратні волоски
Зменшити проділ волосся
Зафарбувати сивину
Приховати облисіння
Зменшення чола
Колір очей
Збільшення очей
Усунення червоних очей
Розкосі очі
Відстань між очима
Прибрати яскраве світло з окулярів
Збільшення губ
Посмішка
Антиблиск
Видалення тіні
Корекція носа
Зменшення вух
Приховати обличчя

Зменшення зморшок

Before
After

Хто відмовиться від чарівного інструменту, який здатний зменшити наш вік і дрібні дефекти? Є небагато жінок, які не мріють про чудовий зовнішній вигляд, найкращу чисту посмішку та ідеальну шкіру. Більшість із них продовжують купувати дороге лікування і навіть пластичну операцію. Але не всі готові дозволити підстригати брови, лоб і область очей для досягнення результату корекції. Іноді нам потрібна лише невелика програма, щоб стерти зморшки, яка може чарівним чином перетворити наше обличчя на модель.

Незважаючи на громадську думку, що лише години обробки фотографій можуть врятувати ситуацію, ми раді бути частиною тієї магії, яка готова вас здивувати. Щоб створити плавний ефект навіть на самому проблемному і старіє обличчя, шиї або руки, налаштувати слух і покращити поворот голови, потрібно всього п’ять хвилин. Дрібні зморшки більше не проблема. Навіть серйозні вади та позначки часу можна візуально приховати за допомогою професійних майстрів фотошопу. Говорячи про навички обробки зображень, вам не потрібно вивчати всі можливі поради та застосування, щоб виглядати молодше. Всю роботу команда Retouchme виконає за кілька хвилин з моменту відправлення запиту зі свого ipad. Невелика вартість у порівнянні з дорогими засобами проти старіння та додатками для редагування допоможе вам покращити загальний ефект від кожного селфі, яке ви публікуєте в Інтернеті. Ніхто не зможе зрозуміти, чи робили ви ці зображення 15 років тому чи щойно спробували нову процедуру ботокса.

Можливості видалення зморшок на RetouchMe

Доступно. Тепер так легко позбутися докучливих проблем і прищів за допомогою невеликого мобільного фоторедактора для видалення зморшок. Щоб розпочати спробу нової смішної швидкої програми, не потрібно мати жодних додаткових навичок програмного забезпечення чи Photoshop.

Низька вартість. Немає іншої програми, яка б могла запропонувати якісне редагування з мінімальною вартістю в дев'яносто дев'ять центів. Онлайн-кредити також доступні безкоштовно та очікують, щоб їх заробити.

Per Тільки справжні дизайнери виправляють усі зображення, щоб гарантувати точну роботу кожного дюйма вашої шкіри. Додаток Retouchme для зморшок не дозволяє використовувати пластиковий вигляд і штучні тони. Природний вигляд вразить друзів і колег у мережі.

Як прибрати зморшки з фотографій?

Додаток для видалення зморшок простий і не потребує додаткового програмного забезпечення для запуску. Дотримуючись простих чотирьох кроків, ви виявите себе молодше, з меншою кількістю зморшок і яскравішим виглядом.

  1. Завантажте програму зі свого звичайного магазину програм для Android або iPhone.

  2. Відкрийте програмне забезпечення на своєму телефоні та виберіть потрібне зображення з галереї. Ви також можете зняти кілька нових за допомогою вбудованої камери.

  3. Знайдіть відповідний варіант серед численних інструментів для ретушування зображень.

  4. Надішліть свою фотографію дизайнерам і зачекайте кілька хвилин, щоб отримати результат.

Фотографії до-після з розгладжуванням зморшок

Додаток Retouchme для видалення зморшок із фотографій здатний зменшити видимі зморшки на будь-якому обличчі та будь-якому типі шкіри. Неважливо, жінка це чи чоловік, який готовий опублікувати молодий і свіжий образ на своїй сторінці в соцмережі. Перед завантаженням програми не потрібно нічого готувати та вивчати. Програма має невеликий розмір і не займе багато місця в пам'яті телефону. Цей актив можливий завдяки команді дизайнерів Photoshop, яка оброблятиме зображення замість автоматичного роботизованого програмного забезпечення. Кожне зображення буде виглядати максимально природно без жодних ознак професійного редагування. Чиста шкіра навіть на найпроблемніших ділянках неодмінно гарантує задоволеність кожного клієнта.

Бажаєте обробляти фотографії зі свого телефону та викладати їх в соціальних мережах?
Незабаром RetouchMe для професійних фотографів. Повідомити про запуск вебдодатку.