Dil piercingi

Before
After

Fotoğrafta dile piercing ekleyin

Çerçevede oynamayı ve dilinizi çıkarmayı sever misiniz? Her zaman daha ileri gidebilir ve eğlenceli eğlencenize daha fazla baharat ekleyebilirsiniz. Örneğin piercing, güzel dilinizi bir şekilde süslemenin belki de tek yoludur. Ancak gerçek hayatta kuaföre gidip dilinizi delmek istemiyorsanız, her zaman sahte dil piercing uygulamasını kullanabilirsiniz.

Dili çevrimiçi ortamda delin

Görüntüyü düzenlemek için Photoshop'un belirli bir düzeyde beceri gerektirdiğini biliyor olabilirsiniz. Bunu kendiniz yapmak özveri ve zaman gerektirir. Bunu sizin için hızlı ve kolay hale getirmek istiyoruz, bu nedenle sahte delme, RetouchMe uygulamasında bulunan bir seçenektir. RetouchMe, profesyonel rötuşçulardan oluşan ekibimizle çevrimiçi etkileşim kurmanıza olanak tanır. İşi manuel olarak yapıyoruz, bu şekilde performansımız kusursuz kalıyor.

Dil piercing uygulaması

Bu basit adımları izleyerek RetouchMe uygulamasıyla dilinize piercing yaptırın:

  1. Uygulamayı edinmek için, kullandığınız akıllı telefona bağlı olarak Play Market'te veya App Store'da aramanız gerekir.

  2. Uygulama, düzgün çalışması için verilmesi gereken belirli hakları talep edecektir.

  3. Uygulamayla bir resim seçin veya bir fotoğraf çekin.

  4. Bir fotoğrafa uygulamak için seçeneklerinizi belirleyin ve editörlerimize gönderin

  5. Sonucu bekleyin.

Sonuç genellikle 5 dakika sürer. Yine de, farklı seviyelerde rötuş seçeneklerimiz var. Bu nedenle, bekleme süresi, seçtiğiniz seçeneklerin sayısına ve genel rötuş zorluğuna bağlıdır. Biz manuel rötuş sağladığımız için, aşağıda notlar bölümünde sağlayabileceğiniz gönderilen görsel ile ilgili özel notları görmekten memnuniyet duyarız. Sonuçlar, uygulamanızda tamamlanan görevlerin olduğu bölümde izlenebilir.

Telefonunuz üzerinden bir fotoğrafa rötuş yapmak ve onu sosyal medya hesaplarınıza göndermek ister misiniz?
Profesyonel fotoğrafçılar için RetouchMe çok yakında. Web uygulaması başladığında bana bilgi verin.