Пірсинг язика

Before
After

Додайте пірсинг на язиці на фото

Любите дуріти в кадрі й висунути язика? Ви завжди можете піти далі і додати більше пікантності у своє веселе проведення часу. Наприклад, пірсинг, мабуть, єдиний спосіб якось прикрасити свій гарний язик. Але якщо ви не хочете відвідувати салон і проколювати язик у реальному житті, то ви завжди можете скористатися програмою для пірсингу підробленого язика.

Проколіть язик онлайн

Можливо, ви знаєте, що для редагування зображення Photoshop вимагає певного рівня навичок. Щоб зробити це самостійно, потрібні відданість і час. Ми хочемо зробити це швидким і простим для вас, тому фальшивий пірсинг є опцією, яка доступна в додатку RetouchMe. RetouchMe дозволяє вам взаємодіяти з нашою командою професійних ретушерів онлайн. Ми виконуємо роботу вручну, тому наша продуктивність залишається бездоганною.

Додаток для пірсингу язика

Зробіть пірсинг язика за допомогою програми RetouchMe, виконавши ці прості дії:

  1. Щоб отримати програму, знайдіть її у Play Market або App Store, залежно від того, який смартфон ви використовуєте.

  2. Додаток запитуватиме певні права, які необхідно надати для належної роботи.

  3. Виберіть зображення або сфотографуйте за допомогою програми.

  4. Виберіть варіанти застосування до фотографії та надішліть її нашим редакторам

  5. Дочекайтеся результату.

На результат зазвичай потрібно 5 хвилин. Проте у нас є різні рівні варіантів ретуші. Таким чином, час очікування залежить від кількості вибраних вами варіантів і загальної складності ретушування. Оскільки ми забезпечуємо ручне ретушування, ми будемо раді бачити конкретні примітки щодо надісланого зображення, які ви можете надати нижче в розділі приміток. Результати можна відстежувати в розділі з виконаними завданнями у вашому додатку.

Бажаєте обробляти фотографії зі свого телефону та викладати їх в соціальних мережах?
Незабаром RetouchMe для професійних фотографів. Повідомити про запуск вебдодатку.