Daha kalın yüz

Before
After

Kalın yüz

İnsanlar çoğu zaman vücutlarını büyütmeyi veya küçültmeyi tercih ederler. Değişim, ya doğal görünümümüzün dengesizlikleri ve kusurları ya da farklı görünme arzusu tarafından yönlendirilir. Erkekler kas kütlesini arttırmayı tercih ediyorsa, kadınlar daha ince görünmeyi tercih eder. Ancak böyle düz bir ilişki her zaman izlenmez. Bazen yüzünüz size çok ince görünebilir ve daha geniş elmacık kemiklerine sahip olmak istersiniz veya belki de sevgiliniz büyük yanaklardan hoşlanır. RetouchMe, yüzünüzü daha kalın yapmanıza yardımcı olur.

Çevrimiçi olarak daha kalın bir yüz elde edin

Profesyonel Photoshop rötuşlarından oluşan ekibimiz, fotoğraf düzenleme ile yüzünüzü daha kalın hale getirecek. RetouchMe uygulaması, fotoğraflarınızı işleme sonrası için uygulanan seçeneklerle göndermenize olanak tanır. İşlemler “burada ve şimdi” ilkesine göre çevrimiçi olarak gerçekleştirilir. Görüntü işleme manueldir ve her durum benzersiz olduğundan herhangi bir hazır boşluk kullanılmaz. Bu nedenle, uygulamanın arkasında oturan ve günlük olarak resimleriniz üzerinde çalışan çevrimiçi editörlerimiz var.

Kalın yüz uygulaması

Uygulamayı iPhone veya Samsung cihazınıza yükleyerek RetouchMe'yi kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • Bunu yapmak için App Store veya Play Market'e gidin ve orada RetouchMe uygulamasını bulun.

  • Uygulamada bir fotoğraf seçin veya bir fotoğraf çekin.

  • Fotoğrafınıza uygulamak istediğiniz seçenekleri seçin ve gönder'i tıklayın.

Düzenleme işlemi ortalama 20 dakika kadar sürer, daha basit rötuş ise 5 dakika kadar sürebilir. Programın ilgili bölümünde değerlendirebileceğiniz bitmiş iş hakkında bir bildirim alacaksınız. Önemli ayrıntılara dikkat edebilmemiz için fotoğrafınızla birlikte herhangi bir not gönderirseniz seviniriz.

Telefonunuz üzerinden bir fotoğrafa rötuş yapmak ve onu sosyal medya hesaplarınıza göndermek ister misiniz?
Profesyonel fotoğrafçılar için RetouchMe çok yakında. Web uygulaması başladığında bana bilgi verin.