Daha kalın vücut

Before
After

Fotoğrafta daha kalın gövde nasıl elde edilir

Hepimiz bir şekilde fotoğraflarımızı düzenleriz. Bu mantıklı çünkü daha iyi görünmek, herkesin görmesi için kendini ortaya koyan bir İnternet kullanıcısının doğal bir eğilimidir. Ancak post-ironi çağında, daha önce ayıp sayılan her şey moda olurken, önceliklerimiz biraz değişti. Özel uygulamalar yardımıyla yaşlanan veya cinsiyetini değiştiren ve her türlü filtreyi uygulayan kullanıcıların düzenlenmiş fotoğrafları sosyal ağlarda görünmeye başladı. Artık kendinizi kalın veya tam tersine zayıflatmak için bir fırsat var.

Çevrimiçi kalın vücut şekli

Vücudunuzu kalınlaştırmanın hızlı ve kolay yolu RetouchMe uygulamasını kullanmaktır. RetouchMe, çeşitli seçeneklere erişmenizi sağlayan bir uygulamadır. Belirli bir seçeneği belirlediğinizde, profesyonel Photoshop editörlerimizden oluşan bir ekip tarafından çevrimiçi olarak manuel bir rötuş elde edeceksiniz.

Kalın gövde uygulaması

Bu basit adımları izleyerek iPhone veya Samsung'unuz için RetouchMe uygulamasını edinebilirsiniz:

  1. Play Market veya App Store'u ziyaret edin ve orada RetouchMe'yi arayın.

  2. Uygulama, cihazınızda çalışması için sizden ona belirli haklar vermenizi isteyecektir.

  3. Uygulamayı açın, istediğiniz bir fotoğrafı çekin veya bir kitaplıktan birini seçin.

  4. Görüntünüz için bir seçenek veya seçenek sayısı uygulayın ve gönder düğmesine basın.

Görüntünüzü işlemek genellikle çok uzun sürmez. Rötuş zorluğuna bağlıdır, ancak genellikle 5 ila 20 dakika sürer. Yapılan işlerin olduğu bölümde işlenmiş fotoğrafınızı bulun. Fotoğraflı gönderdiğiniz notlara özellikle dikkat ediyoruz, bu hem işimizi kolaylaştırıyor hem de her iki tarafa da zaman kazandırıyor. Diğer durumlarda, rötuşunuzda önemli bir noktayı gözden kaçırırsak işlemeyi yeniden yapabiliriz.

Telefonunuz üzerinden bir fotoğrafa rötuş yapmak ve onu sosyal medya hesaplarınıza göndermek ister misiniz?
Profesyonel fotoğrafçılar için RetouchMe çok yakında. Web uygulaması başladığında bana bilgi verin.