Повніше тіло

Before
After

Як зробити товстішим тіло на фото

Ми всі так чи інакше редагуємо наші фотографії. Це логічно, тому що виглядати краще — це природна схильність інтернет-людини, яка виставляє себе, щоб усі побачили. Але в епоху постіронії, коли все, що раніше вважалося ганебним, стало модним, наші пріоритети дещо змінилися. У соцмережах почали з'являтися відредаговані фотографії користувачів, які старіли за допомогою спеціалізованих додатків або змінювали стать і застосовували всілякі фільтри. Тепер є можливість зробити себе товстим або, навпаки, худим.

Товста форма тіла онлайн

Швидкий і простий спосіб зробити своє тіло товстим – це використовувати додаток RetouchMe. RetouchMe – це програма, яка надає вам доступ до різноманітних опцій. Вибравши певний варіант, ви отримаєте ручне ретушування онлайн, зроблене командою наших професійних редакторів Photoshop.

Додаток для товстого тіла

Ви можете отримати програму RetouchMe для свого iPhone або Samsung, виконавши ці прості дії:

  1. Відвідайте Play Market або App Store і знайдіть там RetouchMe.

  2. Програма попросить вас надати їй певні права, щоб вона могла працювати на вашому пристрої.

  3. Відкрийте програму, зробіть фотографію на свій вибір або виберіть фотографію з бібліотеки.

  4. Застосуйте параметр або кількість параметрів для свого зображення та натисніть кнопку надіслати.

Обробка зображення зазвичай не займає багато часу. Це залежить від складності ретуші, але часто це займає від 5 до 20 хвилин. Знайдіть оброблену фотографію в розділі з виконаними роботами. Ми звертаємо особливу увагу на нотатки, які ви надсилаєте разом із фотографією, це полегшує нашу роботу та економить час для обох сторін. В інших випадках ми можемо повторити обробку, якщо ми пропустили щось важливе під час ретушування.

Бажаєте обробляти фотографії зі свого телефону та викладати їх в соціальних мережах?
Незабаром RetouchMe для професійних фотографів. Повідомити про запуск вебдодатку.