Kişiye özel rötuş

Before
After

Fotoğrafımı nerede düzenleyebilirim? - Bu son kez daha sık sorulan soru. Resimlerde mükemmel görünmek istememiz doğaldır ve bu düşük öz saygıdan kaynaklanmıyor. Elbette herkesin bazı kusurları vardır ama diğer insanlara bunları görme, tartışma fırsatı vermemeliyiz. Üstelik mesele sadece bizde değil, kötü fotoğraflarda ya da fotoğrafçının hatalarında da var. Arama motorunda "fotoğrafımı düzenleme"yi aradıysanız, onu zaten bulmuşsunuzdur.

Bireysel Rötuş Seçeneğine Genel Bakış

Fotoğrafımı çevrimiçi düzenle uygulamasının sahip olduğu yüzünüzü ve vücudunuzu istediğiniz gibi gösterecek çok sayıda basit ve önemli seçenek.

  • Renk düzeltme, fotoğrafın renk gamını zenginleştirir ve görüntünüzü parlak, renkli veya tam tersine siyah-beyaz yapar. -beyaz veya pastel.
  • Fotoğrafımı benim için düzenle uygulaması, herhangi bir resmi veya grup fotoğrafını portreye dönüştüren kişileri kaldırabilir, böylece hayatınızda olmamasını istediğiniz kişileri unutturabilir veya odak noktası haline gelen şeyleri silebilir fotoğrafın yanlışlıkla
  • Fotoğraflarıma başka nasıl rötuş yapabilirim? Ayrıntılara vurgu yapmak veya soyut resimler, kolajlar vb. oluşturmak için arka planı bulanıklaştır seçeneği hizmetinizdedir.
  • Kendi fotoğrafımı düzenle çevrimiçi uygulaması, içindeki resimleri, resimleri ve parçaları doldurmak için kırpma yolu sunar. harika kompozisyonlar yaratmaya izin veren fotoğraf.
  • Fotoğraf resimlerimi düzenle uygulaması, hafif anılarınızı ve izlenimlerinizi korumak için eski veya hasarlı fotoğraf restorasyonu seçeneğiyle övünebilir.
  • Retouch my photo editor ayrıca tüm dünyayı boyamayı hayal eden ama kendi siyah beyaz fotoğraflarıyla başlamayı tercih edenler için.
  • Rötuş resimlerim düzenleyicisini indirin ve giysilerin öğelerini, lekeleri ve diğer dikkat çekici öğelerde gizlemek için bireysel rötuşu sipariş edin.

Öyleyse, birisine “resmime rötuş yapın lütfen” deyin, zaman ve para harcamayın. Uygulamayı Android veya iOS cihazınıza yükleyin, bir veya birkaç seçenek belirleyin ve bireysel rötuş yardımıyla fotoğraflarınızı eşsiz hale getirmeye başlayın.

Telefonunuz üzerinden bir fotoğrafa rötuş yapmak ve onu sosyal medya hesaplarınıza göndermek ister misiniz?
Profesyonel fotoğrafçılar için RetouchMe çok yakında. Web uygulaması başladığında bana bilgi verin.