Індивідуальне ретушування

Before
After

Де я можу редагувати свою фотографію? – Останній раз це питання стає все частіше. Природно, що ми хочемо виглядати ідеально на знімках, і це не через низьку самооцінку. Звичайно, у кожного є якісь недоліки, але ми не повинні давати іншим людям можливість їх побачити чи обговорити. Причому справа не тільки в нас, а й у поганих фотографіях чи в помилках фотографа. Якщо ви шукали «моє редагування фото» в пошуковій системі, ви вже знайшли його.

Огляд параметрів індивідуального ретушування

Онлайн-програма Редагувати моє фото має безліч простих і важливих варіантів, щоб ваше обличчя та тіло виглядали так, як ви бажаєте.

  • Колекокорекція збагачує колірну гаму фотографії та робить ваше зображення яскравим, барвистим або, навпаки, чорно- та - білий або пастельний.
  • Додаток «Редагувати моє фото для мене» може видаляти будь-які зображення або людей, які перетворюють групову фотографію на портрет, змушуючи вас забути людей, яких ви хотіли б, щоб не було у вашому житті, або видаляючи те, що стало центром уваги фото випадково.
  • Як ще я можу відретушувати свої фотографії, запитаєте ви? Опція розмиття фону є у вашому розпорядженні, щоб зробити акцент на деталях або для створення абстрактних зображень, колажів тощо.
  • Онлайн-додаток «Редагувати власне фото» пропонує шлях відсікання для заповнення зображень, зображень і фрагментів у фотографія, яка дозволяє створювати дивовижні композиції.
  • Додаток Редагувати мої фотозображення може похвалитися можливістю відновлення старих або пошкоджених фотографій, щоб зберегти ваші світлі спогади та враження.
  • Retouch my photo editor також для тих, хто мріє про картину всього світу, але вважає за краще почати з власних чорно-білих фотографій.
  • Завантажте редактор retouch my pictures і замовте індивідуальну ретуш, щоб приховати елементи одягу, будь-які плями та інше в нав’язливих елементах.

Отже, якщо ви хочете. попросіть когось «відретушуйте мою картинку, будь ласка», не витрачайте час і гроші. Завантажте програму на свій пристрій Android або iOS, виберіть один або кілька варіантів і почніть робити свої фотографії неперевершеними за допомогою індивідуального ретушування.

Бажаєте обробляти фотографії зі свого телефону та викладати їх в соціальних мережах?
Незабаром RetouchMe для професійних фотографів. Повідомити про запуск вебдодатку.