Yüzü değiştir

Before
After

Fotoğraftaki yüz nasıl değiştirilir?

Cannes Film Festivali'ne hiç gitmemiş olmanız, oradan fotoğraf çekemeyeceğiniz anlamına gelmez. Çevrimiçi hizmetler, bir kişinin fotoğrafındaki bir yüzü birkaç dakika içinde diğerine "nakletmenize" olanak tanır. Bunun için özel bilgiye ihtiyacınız yok, sadece doğru seçilmiş resimler ve İnternet. Arkadaş grubuyla eğlenmenin harika bir yolu: fotoğraftaki yüzü değiştirin. Teknolojik takas grafikleri sayesinde, bu artık işkence olmadan, ancak yalnızca telefondaki orijinal bir uygulama yardımıyla yapılabilir.

Birinin her fotoğrafta daha iyi görünmek ve evden çıkmadan yeni görünümler yaratmak istemesi harika. Telefon editörleri, sadece çok eğlenmek için değil, aynı zamanda iş amaçlı olarak da farklı görevler için uygundur. Çevrimiçi video veya görüntü yüz değiştirici, çok sayıda ayar ile şaşırtmak zorunda değil, gerçekçi bir cilt tonu sağlamak zorunda. Genellikle, değiştirme uygulaması, doğal düzenlemeyi garanti etmek için bir dizi öğe ve öneri gerektirir. Örneğin, yüz eğim açıları ve kamera açısı mümkün olduğunca benzer olmalı, yüzler eller, saçlar veya nesnelerle kapatılmamalı, yapay aydınlatma ile doğal ışık karıştırılmamalıdır. Evden bir fotoğraf için doğada çekilmiş bir kareyi seçmeyi unutun. Aynı olduğundan emin olmak için her iki resimdeki ten rengini ayarlayın. Gölgeler farklıysa, bunları fotoğraf düzenleyicilerde düzeltin. Yaklaşık olarak aynı çözünürlüğe sahip fotoğrafları seçin. Bir dakika bekleyin ve tüm bu isteklerden sonra, hatalı otomatik filtreler vb. nedeniyle sonuç henüz %100 memnuniyet olmayabilir. Popüler bir yüz değiştirme uygulaması kullanmak ve son görüntüyle hayal kırıklığına uğramak kabul edilemez.

Hangi uygulamada yüz değiştirme var?

Retouchme ücretsiz uygulaması, mobil cihazlar için tasarlanmıştır ve akıllı telefonunuzda depolanan fotoğrafları işlemenize olanak tanır. Kurulumu kolaydır ve çok fazla kaynak gerektirmez. Her özçekimi düzenlemek için uygulanabilecek çok sayıda çeşitli seçenek arasında, bu yazılımın amacı fotoğraftaki yüzü değiştirmektir. Sonuç, yazarlarına büyük zevk veren komik kolajlar. Hizmeti bir akıllı telefona yüklemeden çevrimiçi olarak denemek isteyen kullanıcılar varsa, bilgisayar sürümü de mevcuttur. Uygulamanın en önemli özelliği, Android ve ios yazılımına sahip tüm telefon modellerinde ve cihazlarda kullanılabilir olmasıdır.

Yalnızca ünlüler ve arkadaşlar için harika bir yüz değiştirici olmakla kalmaz, aynı zamanda en iyi sonucu elde etmek için arka planı değiştirir, saç ve makyajı düzeltir, resimdeki fazla öğeleri siler. Bu uygulama, iki görüntüde en düşük kalitedeki resimlerden yüzleri kopyalamanıza izin verir. Nerede olursanız olun hizmeti istediğiniz zaman kullanabilirsiniz, yalnızca İnternet erişimine ve yerleşik bir kameraya ihtiyacınız vardır.

Retouchme ekibi, size para harcamadan her özçekimi gerçek zamanlı olarak işlemeye hazır bir grup photoshop uzmanıdır. Program ücretsizdir, ancak düzenleme talebi yalnızca doksan dokuz sente veya photoshop araçlarıyla profesyonel rötuşlara mal olur. Oyun oynamak için mevcut birkaç sent veya çevrimiçi kredi için yüksek kaliteli düzenleme elde etmek için fırsatı kullanın. Hazır resimler bir bulut hizmetinde saklanır ve yer kaplamak için telefondaki önemli dosyaları asla kaldırmanıza neden olmaz. Her görüntü sosyal ağlarda kolayca paylaşılır veya e-posta ile iletilir. Becerikli uzmanlar, düzenleme için gönderilen her siparişe çok dikkat ediyor. Müşterinin ayda yalnızca bir fotoğraf veya günde 10 özçekim düzenlemesi önemli değil. Her istek, doğrulukla ve her ayrıntıya dikkat edilerek işlenir.

Yüz değiştirme uygulaması nasıl kullanılır?

Bu sihirli yardımcıyı telefonunuza yüklemek için basit adımlarla başlayın ve arkadaşlarınızı ve akrabalarınızı etkilemek için avantajlarından yararlanın.

  1. Uygulama mağazası aramasını kullanarak Retouchme uygulamasını akıllı telefonunuza indirin.

  2. Yükleyin ve fotoğraf galerisinden resmi açın.

  3. Görüntüyü iyileştirmek için çok sayıda araç arasından uygulama seçeneğini bulun.

  4. Sağ üst düğmeyi kullanarak isteği tasarımcılara gönderin.

  5. Yeni bir görünüme ve yeni yüze sahip işlenmiş bir resim elde etmek için yalnızca birkaç dakika bekleyin ve hemen çevrimiçi yayınlamak için paylaş düğmesini tıklayın.

Hiç yüzünüzü bir ünlünün vücuduna koymayı hayal ettiniz mi? Retouchme, bu basit ama önemli dileği gerçekleştirmenize yardımcı olacak, resimlerdeki yüzleri değiştirerek herhangi bir fikri gerçekleştirebilirsiniz. Kendinizi bir filmin güzel bir kahramanı veya bir peri masalı karakteri olarak yeni bir rolde deneyin. Böyle benzersiz bir görüntü oluşturmak, fotoğrafları işleme becerisi gerektirmez ve fazla zaman almaz. Sadece Retouchme'yi indirin ve yüzünüzü resme eklemek için kolay adımları izleyin. Cilt kusurlarını maskeleyin, formda bir görünüm elde edin veya daha beyaz dişler. Görünümünüzü değiştirin ve resminizin her santimiyle oynayın. Neredeyse ücretsizdir ve sonuçlar büyüleyicidir. Bir video veya dergi yönetmeni olun. Aktörler ve ünlülerle kendi hikayelerini pozlarda ve asla beklenmeyecek yerlerde teşvik edin. Ruh halinizi ve görünümü iyileştirmek için bu kolay ve eğlenceli aracın keyfini çıkarın. Eski moda fotoğraf albümlerini değiştirin, modaya uygun siyah beyaz veya eski tarz çekimler yaratın. Yüksek teknolojili bir uygulamanın yardımıyla düzenlemeye kişisel bir yaklaşım bulun. Fotoğraf düzenlemeyle ilgili en son haberleri takip etmeye devam edin, çünkü Retouchme geniş araç yelpazesini her gün zenginleştiriyor. Selfie'leri iyileştirmenin en yeni yollarıyla her zaman güncelleneceksiniz. Hemen indirin ve yolculuğunuza başlayın!

Telefonunuz üzerinden bir fotoğrafa rötuş yapmak ve onu sosyal medya hesaplarınıza göndermek ister misiniz?
Profesyonel fotoğrafçılar için RetouchMe çok yakında. Web uygulaması başladığında bana bilgi verin.