Видалення тіні

Before
After

Всі люблять сонячне світло, але іноді воно може зіпсувати фотографію та змусити нас знайти способи її видалення. Іноді тінь є художнім елементом, але в середньому вона займає занадто багато місця на зображенні, що може зруйнувати ваш знімок. Якщо виникне така проблема, ви завжди можете скористатися нашим додатком для редагування зображень, щоб видалити тінь без проблем.

Однак вам потрібно видалити не зайве світло, а зайву темряву. Без запитань; Retouch.me виконує свою роботу. Функціональних можливостей редактора достатньо, щоб видалити тінь з будь-якої зони зображення – від фону, людей та предметів, частин тіла та обличчя тощо.

Як діяти з зображенням. додаток?

Управління редактором – це дуже просто – усі налаштування прості та інтуїтивно зрозумілі.

  • Встановіть програму на свій пристрій iOS або Android.

  • li>Виберіть зображення для виправлення.
  • Виберіть фільтр видалення тіней.
  • Надішліть фотографію та отримайте результати всього за 5 хвилин.

Опція «Видалити тінь» дуже корисна для новачків у фотографії, щоб зробити свої фотографії кращими за кілька хвилин. Крім того, це допомагає зберегти спогади, тому що в основному ми не можемо повернутися на місце для перезйомки, а відтворити оригінальну атмосферу та настрій абсолютно неможливо.

Можливо, ви хочете залишити трохи тіні? Ви можете легко зробити це, вибравши рівень ретуші від звичайного до максимального. Найголовніше те, що ви надсилаєте фотографію на виправлення не боту, а професійному дизайнеру.

Бажаєте обробляти фотографії зі свого телефону та викладати їх в соціальних мережах?
Незабаром RetouchMe для професійних фотографів. Повідомити про запуск вебдодатку.