Selülit kaldırma

Before
After

Fotoğraflarda selülitten kurtulmak için uygulama

Tamam, işte buradayız, bu kadar acı verici bir sorun olan fazla kilo ve yağ nedeniyle cildin deformasyonu hakkında yeni bir şey söylemeye çalışıyoruz. Muhtemelen sadece kadınların değil erkeklerin de en stresli sorunlarından biridir. Genellikle hepimiz fotoğraf çekerken uzun elbiseler içinde veya arkadaşlarımızın ve iş arkadaşlarımızın arkasına saklanmaya çalışırız. Bunun nedeni fotoğrafların bizi kötü hissettirmesi değil, çoğumuz yüzünden sağlıklı beslenmek ve spor yapmak bile selülit hastalığına yakalanabilir. Evet, çoğunlukla sadece kilolu insanların böyle bir etkiye sahip olduğu doğrudur, ancak kötü genetik ve diğer birçok sorun nedeniyle, sıska kızlar bile popolarına bakarak bu rahatsızlığı keşfedebilir.

Görünür ve görünmez tüm kusurları tek bir parmak ucunuzla ortadan kaldırabilseydiniz ne derdiniz? Kulağa harika geliyor ve bu doğru. Çünkü tek rötuş selülit giderme uygulaması, fotoğraf galerinizi ve ruh halinizi iyileştirecek basit ve kolay yazılımla size yardımcı olmaya hazır. Ünlü profesyoneller tarafından haftalarca sıranızı bekleyen ve hangi sonucun beklendiğini bilmeden karmaşık düzenleme için çok fazla ödemeye gerek yok. Bu sihirli uygulamayı deneyin ve çevrimiçi resminizin ne kadar kolay ve harika bir dizi beğeni ve paylaşım toplayabileceğini öğrenin.

Bikiniyle çekim yapmaktan veya bronzluğunuzu göstermekten kaçınma şansınız yoksa, muhtemelen kendinize görüntüleri geliştirmek için hızlı ve kolay bir yazılım olup olmadığını sormuşsunuzdur. Size iyi haberlerimiz var çünkü vücudunuza tam olarak uyan bir görüntüden yalnızca birkaç adım uzaktasınız.

Fotoğraftan selülit nasıl kaldırılır

  1. Uygulama mağazanızı açın ve iPhone veya Android cihaza indirmek için Retouchme uygulamasını bulun. Kullanıcılar hangi model veya seriye sahip olurlarsa olsunlar. Çünkü bu sihirli uygulama, dahili kamerası olan her telefona kolayca yüklenebilir.

  2. Masaüstünüzdeki Rötuş simgesini tıklayın ve iyileştirmeniz gereken bir fotoğraf seçin. Herhangi bir seçenek yoksa, selülitten kurtulmak için uygulamaya yüklemek için hızlı bir özçekim yapın ve hemen deneyin.

  3. Çekiminize uygulamak istediğiniz düzenleme seçeneğini ve yapılması gereken işin yoğunluk düzeyini seçin.

  4. Görüntüyü, sizi saatlerce sıranızı beklemeden hemen işlemeye başlayacak tasarımcılarımıza gönderin. Her müşterinin isteğiyle yalnızca gerçek photoshop uzmanları çalışır, bu da %100 memnuniyet ve yalnızca olumlu geri bildirimleri garanti etmemize yardımcı olur.

  5. En iyi fotoğrafınızı kusursuz biçimde temiz ve kusursuz hale getirmek için beş dakikadan fazla beklemeyin. Profesyonel ekibimizin sunduğu kalite ve düzenleme hızına hayran kalacaksınız.

Şimdi bu harika yazılımı cihazınıza yüklediğinizde, muhtemelen bizim uygulamamız ile çevrimiçi olarak sunulan başka bir program arasındaki farkın ne olduğunu merak edeceksiniz. Resimlerle ilgili hayal kırıklığımızın ana nedenlerinden biri, duruşun yüzü değil, küçük kusurları düzeltememektir. Bu kusurlar küçüktür ve bazen sadece model tarafından görülebilir, ancak varsa, onlardan mümkün olduğunca hızlı bir şekilde kurtulmaya ihtiyaç vardır. Uygulamamız bunu sadece beş dakikada ve neredeyse ücretsiz olarak mümkün kılıyor. Bu, tonları ve gölgeleri bozmak için basit bir otomatik düzenleme değildir. Çevrimiçi çalışan gerçek kişiler tarafından özel düzenleme araçlarıyla profesyonel fotoğraf işleme sağlıyoruz.

Fotoğraf uygulamamız ne önerir?

Düzenleyici ücretsiz olarak kullanılabilir, bu da onu benzersiz kılar. Her rötuş talebi, kullanıcılardan sosyal ağlar kullanılarak çevrimiçi olarak kazanılabilecek veya fotoğraf galerilerinizi geliştirmeye başlamak için yalnızca doksan dokuz sent ödeyerek kazanılabilecek krediler isteyecektir. Bu, vücut ve cilt kusurlarını en aza indirmek için kişiselleştirilmiş hizmet için gülünç bir fiyattır.

İyi bir fotoğraf çekmek için etrafınızdaki her şeyle kendinizi kapatmaya yönelik yorucu girişimleri unutun. Başka hiçbir selfie, selüliti yok eden uygulamamız gibi özgüveninizi yükseltemez.

Yazılım o kadar küçük ve kullanımı kolay ki, her yaştan ve bilgisayar okuryazarlığından kullanıcılar anında kullanabilecekler. Mükemmel olmak ve bir yönüyle gurur duymak için başka hilelere ve sırlara gerek yoktur. Uygulamanın arayüzü, arkadaşlarınız ve meslektaşlarınızla çekim yapmaktan kaynaklanan hayal kırıklığını azaltmak için hemen başlamanıza ve yeni efektler ve araçlar denemeye devam etmenize izin verir. Akıllı tasarım ve kolay yaklaşım, işlenmiş resimleri saatlerce hatta günlerce stresli bir şekilde beklemeden, süreci kolay ve eğlenceli hale getirecek.

Selülit giderme uygulaması, yalnızca görünür cilt izlerini azaltmakla kalmayıp, aynı zamanda yorucu egzersizler yapmadan kol ve bacak güzelliğini iyileştirmeye izin veren çok çeşitli kaldırma ve ayarlama seçenekleri sunar. Ayrıca pazı, pürüzsüz kol ekleyerek cilde ve ince görünmesini sağlar.

Çeneleri azaltmak için selülit uygulamasını kaldırmayı düşünün

Önemli bir gün için yeni kıyafetinizi hazırlarken, bacaklardaki ve yüzdeki yağ izlerini silmek için sadece 5 dakika olduğunu bilmek harika ve mutlu hissedeceksiniz. Olağan bir durum, sizi kılık değiştirmek için giysiler kullanmaya zorlar ve bundan sonra, bir elbisenin gergin ve çirkin olduğunu göreceğiniz çoğu fotoğrafı yine de atarsınız. Bu kolay uygulamayı kullanmak, tüm görsel kusurlar yalnızca geçmişte kalacak ve her bir tek kare, normal bir spor salonundan daha fazla kilo vermenizi sağlayacağı için gurur duyulacak harika bir portre haline gelecektir.

Yüzünüz, bacaklarınız, kollarınız ve karnınız küçülecek ve kendinizi harika ve zinde hissettirecek. Sihirli düzenleyicimiz, yalnızca ekstra ağırlığı değil, ışık sorunlarını, gölgeleri, arka planı ve birçok yolu ortadan kaldırır. Ekibimizin her fotoğraftaki üzücü hataları ne kadar hızlı ve profesyonel bir şekilde silip, doğal ve taze tutacağını öğrenince şaşıracaksınız. Görüntüyü iyileştirmek için ek düzenleme araçları kullandığınızı kimse bilmeyecek.

Şenlik randevunuza sakince hazırlanın ve diyetler ve günlük spor salonu nedeniyle kendinizi üzmeyin. Tabii ki, ek egzersizler her zaman sağlık ve özgüven için iyidir. Ancak bundan böyle, sosyal ağlarda yayınlamak üzere havalı bir selfie çekmek için spor kıyafeti kullanabilirsiniz. Kıvrımlarınız için endişelenmeyin, çünkü rötuş uygulaması vücudunuzla ilgilenerek mükemmel şekilde fit ve harika görünmesini sağlar.

Telefonunuz üzerinden bir fotoğrafa rötuş yapmak ve onu sosyal medya hesaplarınıza göndermek ister misiniz?
Profesyonel fotoğrafçılar için RetouchMe çok yakında. Web uygulaması başladığında bana bilgi verin.