Реставрація фото

Before
After

Кожне фото важливе для нас чи нашого бізнесу. Навіть якщо є якийсь дефект шкіри або зморшка, був привід зробити це селфі або груповий знімок. Це означає, що цей знаменитий момент підпису був важливим і залишається цінним. Не має значення, чи то історія бабусь і дідусів, чи рамки для випускних фотографій, надруковані кадри демонструють ознаки минулого часу. І, як не дивно, більше нічого з цим робити, якщо тільки не спробувати новий додаток для відновлення старих фотографій. Настав час зберегти ніжні спогади, які треба продемонструвати майбутнім поколінням. Завдяки професійному безкоштовному додатку за доступними цінами ви матимете шанс підсилити виразний ефект навіть найстарішої оригінальної фотографії.

Як зробити старі фотографії новими в Інтернеті?

Кожен користувач Android або Apple може зробити старі фотографії новими, завдяки цим красивим і легким зображенням для відновлення програми.

 • Завантажте програму, щоб відновити старі фотографії на телефон

 • Виберіть найкращі фотографії для редагування програмою зі своєї галереї

 • Знайди онлайн-відновлення фотографій у меню

 • Докладніше про параметри автоматичного відновлення зображення

 • Натисніть кнопку Надіслати дизайнеру

 • Оновити старі фотоальбоми в цифровому вигляді

Опис кожного кроку в програмі Picture Restore

 • Додаток зі старих фотографій на нове фото дозволяє застосувати багато можливостей для відновлення зображень. Наприклад, вицвілі відбитки викликають спотворення кольору, які руйнують загальний ефект. Цей редактор для iphone легко перетворює старовинні знімки у відомі зразки сучасного мистецтва.

 • Шрами та зморшки можуть додати шарму деяким особистостям. Хоча іноді виникає потреба виправити проблеми з зоровим обличчям та недоліки шкіри за допомогою мобільних додатків. Програмне забезпечення Retouchme дає можливість видалити неправильне світло і тіні, татуювання та прищі. Достатньо лише одного клацання, щоб попросити професійну команду дизайнерів покращити фотографію.

 • Додайте контраст і тон, щоб виправити втрачену виразність. Використовуючи професійні методики, експерти підвищують контрастність і налаштування фотографій, щоб досягти бажаного ефекту.

 • Очищайте фон та коригуйте одяг завдяки швидким і досвідченим послугам експертів Photoshop. Заповніть порожні місця на пошкоджених зображеннях необхідними кольорами та тонами, застосувавши інструмент розфарбовування.

 • Видаліть брудні плями та пил. Дизайнери обережно використовують спеціальний інструмент, щоб подряпати необхідну ділянку пензлем, який здатний підкоригувати кожне місце на зображенні.

 • Відновіть старі зображення та дозвольте друкувати нову версію у високоякісному форматі. Сервіс ретуші за допомогою програми дозволяє побачити деталі, які були невидимі через пошкоджену поверхню, брудні плями та вицвілі кольори.

Бажаєте обробляти фотографії зі свого телефону та викладати їх в соціальних мережах?
Незабаром RetouchMe для професійних фотографів. Повідомити про запуск вебдодатку.