Змінити фон

Before
After

Хто не мріяв про ідеальне поєднання переднього і заднього плану на малюнку? Ситуація, коли ми робимо селфі перед чудовим видовищем або на узбережжі з дивним обличчям, а потім жартуючи з друзями, фіксуємо ідеальний вираз обличчя та позу, типова для більшості з нас. На жаль, ми не завжди вміємо правильно вибрати освітлення та позувати для найкращих знімків. Тому іноді всім нам потрібен чарівний інструмент, який міг би поєднувати різні елементи з кількох фотографій. І знаєте що? Це програмне забезпечення існує і вже творить чудеса із зображеннями різних місць і фігур, які потребують термінової допомоги зміни фону.

Швидка та професійна допомога у виборі та налагодженні правильних ландшафтів та ретушуванні невеликих помилок дуже важлива для більшості користувачів Android та iPhone. Спонтанні знімки зазвичай не дозволяють нам витрачати час на пошук найкращого ракурсу та сонячного світла. Тому згодом робота з постобробки полягає в обрізанні та регулюванні контрастів, щоб видалити з зображення елементи, що відволікають увагу.

Як змінити фон програми для зображень

Хтось може годинами вивчати необхідні інструменти у Photoshop чи інших подібних програмах. Але є простий спосіб вирішити проблему, перенаправивши запит до досвідченої команди фотодизайнерів, які завжди доступні в Інтернеті.

Просто виконайте ці прості дії:

  • завантажте програму Retouchme, щоб змінити фон фотографії;

  • виберіть зображення з галереї, яку потрібно замінити доступними зразками;

  • надішліть фотографії дизайнерам лише за дев’яносто дев’ять центів або двадцять кредитів, які ви можете легко заробити в Інтернеті;

  • додайте інформацію про потрібний дизайн, якщо основні приклади не підходять.

До та після зміни фону редактора фотографій

Забудьте про дратівливі зображення з класичними посмішками та постановочними позами. За допомогою функції зміни фону зображення ви можете робити знімки у всіх позах, які вам подобаються, і створювати чудові фотографії на березі моря. Численні зразки, які готові до розміщення, можуть задовольнити навіть найвибагливішого користувача. Немає необхідності вивчати прийоми ретушування та завантажувати спеціалізоване програмне забезпечення. У додатку для зміни фону є все, щоб створити нову листівку або зображення, щоб запам’ятати, з відповідним одягом, обличчям і кумедними ефектами. Зробіть подарунки своїм друзям, помістивши їх у рамку з відомими сайтами та чудовими локаціями. Виберіть приголомшливе плаття і уявіть себе топ-моделлю. Зразки доступні в кольорі, щоб ви могли уявити остаточні зображення після редагування служб.

Приклади фону для фотографій

Виберіть будь-яку святкову подію та створіть необхідне фото за допомогою фоторедактора Retouchme. Відтепер доступна зміна фону для Різдва, весілля, Дня Святого Валентина та всесвітньо відомих сайтів.

Серця та поцілунки найкраще підійдуть до листівки з коханою людиною. За допомогою такого простого підходу так легко продемонструвати справжні почуття.

Не засмучуйтеся, якщо ваші весільні плани за деякий час змінилися і фотографа не було, щоб запам’ятати цей чарівний момент. Весільні інтер'єри та аксесуари створять необхідну атмосферу для пари.

Святкування дня народження добре виглядає в кожному окремому місці. Але коли справа доходить до привітання, то найкращі варіанти повітряної кулі та святкування допоможуть вам зберегти день.

Збираєтесь у подорож, але вашої камери немає? Без проблем! Буває, що навіть за допомогою відповідних фотографічних інструментів нам не вдається зафіксувати найкращі моменти наших подорожей. Тому ви можете вибрати серед численних відомих міст і країн, щоб додати свої силуети за допомогою команди Retouchme.

Потрібна різдвяна листівка в останню хвилину? Не потрібно засмучуватися, просто знайдіть ідеальне оформлення та стиль, який вам подобається, щоб вставити своє обличчя або людей, яких ви хочете здивувати та насолодитися чудовими результатами.

Якщо у вас немає часу на подорожі та розслаблення за коктейлями на пляжі. Потім просто попросіть відредагувати фон фотографії, яка вже є у вашому телефоні, за допомогою цієї приємної та простої програми. Готовий образ вразить своєю реальністю і змусить заздрити інших.

Можливості та особливості RetouchMe

Sim /b> Насолоджуйтесь численними можливостями, щоб видалити непотрібні об’єкти або додати красиві деталі до свого зображення.

Різноманітність . Посилити загальний ефект допоможуть барвисті пейзажі та тематичні інтер’єри.

A . Кожне замовлення обробляється професійною командою. Такий підхід допомагає уникнути автоматичних відповідей і примітивних рішень.

New experience. Практикуйте цікаві тенденції в обробці фотографій. Додаток, який редагує зображення за допомогою справжніх дизайнерів, може багато розповісти своїм користувачам. Він демонструє свій професіоналізм і роботу вправних фахівців.

Бажаєте обробляти фотографії зі свого телефону та викладати їх в соціальних мережах?
Незабаром RetouchMe для професійних фотографів. Повідомити про запуск вебдодатку.