Кулони

Before
After

Намисто з підвіскою

Класична сорочка з відкритим коміром однаково добре виглядає як для жінок, так і для чоловіків. Для чоловіків він підкреслює впевнений стиль і владність, а для жінок – додає витонченості до довіри у ділових відносинах. Але іноді на таких знімках щось не так. Відкрита жіноча шия завжди була предметом підвищеного інтересу, тому її прийнято прикрашати різноманітними аксесуарами. Якщо ви помітили подібне упущення на своїй фотографії, ви завжди можете додати вишню зверху за допомогою намиста.

Це завдання може виконати фоторедактор, наприклад Photoshop. Можливо, у вас не вистачить часу, щоб дізнатися про програму. Крім того, залежно від поставлених завдань, для роботи з програмою для редагування можуть знадобитися виняткові навички. Тому на ринку додатків є готові рішення для таких завдань. Основна перевага роботи з додатком RetouchMe – це пряме спілкування з редакторами через додаток. Наша команда професійних онлайн-ретушерів щодня обробляє ваші фотографії вручну.

Будь-який користувач смартфонів Samsung та Apple може почати використовувати RetouchMe.

Програма завантажується з Play Market та App Store відповідно.

  • Завантажуючи та встановлюючи Retouchme, потрібно надати програмі права на її запуск на вашому пристрої.

  • Виберіть потрібне зображення за допомогою програми або зробіть фотографію на місці.

  • На зробленому фото  ви побачите набір параметрів нижче, а серед них буде редактор намиста.

  • Надішліть свою фотографію для обробки з вибраними параметрами.

Оскільки обробка ваших фотографій здійснюється вручну, ви завжди можете надіслати додаткові примітки до редакції, щоб ми приділяли особливу увагу поставленим завданням. Вибір параметрів практично необмежений, але важливо, щоб надіслане зображення відповідало обраним параметрам. Ви можете отримати результат протягом 20 хвилин після відправлення запиту, в залежності від складності. Є можливість переробити вже готову роботу, якщо ви помітили невраховані деталі. Програма дозволяє виконувати тестову обробку, щоб ви могли оцінити її роботу.

Бажаєте обробляти фотографії зі свого телефону та викладати їх в соціальних мережах?
Незабаром RetouchMe для професійних фотографів. Повідомити про запуск вебдодатку.