Pedikür

Before
After

Pedikür uygulaması

Kadınlar arasında çok çeşitli öz bakım prosedürleri vardır. Genellikle bu, makyaj, saç modeli ve manikür içeren bir prosedürler kompleksidir. Ancak ayak parmakları da öz bakım gerektirir. Çoğu zaman gözetimsiz bırakılırlar çünkü vücudun açık bir alanı değildirler, ayakkabı ve çoraplarla kaplıdırlar. Bununla birlikte, sıcak mevsimde, hafif ayakkabı giyme zamanı geldiğinde ve plaj mevsimi yaklaşırken, ayak parmaklarınızın da bakıma ihtiyacı vardır.

Plajdaki insanlar, özellikle de görünüşüne güvenenler, düzenli olarak fotoğraf çekiyor. Ancak pedikür yaptırmayı unutursanız kendinize olan güveniniz düşebilir. Ya fotoğraflar çekildiyse ama pedikür yapılmadıysa? Bir pedikür uygulaması bu konuda size yardımcı olacaktır.

pedikür uygulaması

Sorunu çözmek için akıllı telefonunuza ve seçtiğiniz bir fotoğrafa ihtiyacınız var.

Profesyonel rötuş uzmanlarımızdan oluşan ekip, RetouchMe uygulamasıyla pedikür düzenleyiciyi kullanarak eksik pedikürü hızlı ve kolay bir şekilde düzeltmenize yardımcı olacaktır. Uygulama, siz ve editörlerimiz arasında ödev fotoğraflarınızı paylaşmak için bir ortamdır. RetouchMe, önceden yapılandırılmamış bir dizi seçeneğe sahiptir. Fotoğraflarınızın işlenmesi manuel ve çevrimiçi olarak yapılacaktır.

Nasıl başlamalı

Uygulamayla çalışmaya başlamak için Samsung cep telefonu için Play Market'e veya iPhone cihazları için App Store'a gitmeniz ve orada RetouchMe'yi bulmanız gerekir.

  • Yükleme sırasında, uygulama sizden cep telefonunuzda çalışma hakları vermenizi isteyecektir.

  • Depolama alanından istediğiniz bir fotoğrafı seçin veya doğrudan uygulama üzerinden bir fotoğraf çekin.

  • Resmin altında görünecek diğer seçenekler arasında pedikür düzenleyicisini bulacaksınız.

  • Bir seçim yaptıktan sonra fotoğrafı işlenmek üzere gönderin.

Kural olarak basit görevler çok hızlı bir şekilde tamamlanır, ancak çeşitli karmaşıklıklara sahip birkaç seçenek seçtiyseniz, bu ek zaman alabilir. Genellikle sonuç yarım saat içinde alınır. İşlenen fotoğrafları uygulamanızın ilgili bölümünden takip edebilirsiniz.

Telefonunuz üzerinden bir fotoğrafa rötuş yapmak ve onu sosyal medya hesaplarınıza göndermek ister misiniz?
Profesyonel fotoğrafçılar için RetouchMe çok yakında. Web uygulaması başladığında bana bilgi verin.