Педикюр

Before
After

Додаток для педикюру

Серед жінок існує велика різноманітність процедур самообслуговування. Зазвичай це комплекс процедур, які включають макіяж, зачіску, манікюр. Але пальці ніг також вимагають догляду за собою. Найчастіше їх залишають без нагляду, тому що це не відкрита ділянка тіла, вкрита взуттям і шкарпетками. Проте в теплу пору року, коли настає пора легкого взуття та настає пляжний сезон, за пальцями ніг теж потрібно доглядати.

Люди на пляжі регулярно фотографують, особливо ті, хто впевнений у своїй зовнішності. Але ваша впевненість може різко впасти, якщо ви забудете зробити педикюр. Що робити, якщо фотографії вже зроблені, а педикюр не зроблений? У цьому вам допоможе програма для педикюру.

Додаток для педикюру

Щоб вирішити проблему, вам просто потрібен смартфон і фотографія на ваш вибір.

Команда наших професійних ретушерів допоможе вам швидко та легко виправити відсутній педикюр за допомогою редактора педикюру з додатком RetouchMe. Додаток є середовищем для обміну фотографіями завдань між вами та нашими редакторами. RetouchMe має набір параметрів, які попередньо не налаштовані. Обробка ваших фотографій буде здійснюватися вручну та онлайн.

З чого почати

Щоб почати працювати з програмою, потрібно перейти в Play Market для мобільних телефонів Samsung або App Store для пристроїв iPhone і знайти там RetouchMe.

  • Під час встановлення програма попросить вас надати права на роботу на вашому мобільному телефоні.

  • Виберіть зі сховища потрібну фотографію або зробіть фотографію безпосередньо через програму.

  • Ви знайдете редактор педикюру серед інших опцій, які з’являться під вашим зображенням.

  • Зробивши вибір, відправте фотографію на обробку.

Як правило, прості завдання виконуються дуже швидко, але якщо ви вибрали кілька варіантів різної складності, це може зайняти додатковий час. Зазвичай результат можна отримати протягом півгодини. Ви можете відстежувати оброблені фотографії у відповідному розділі вашої програми.

Бажаєте обробляти фотографії зі свого телефону та викладати їх в соціальних мережах?
Незабаром RetouchMe для професійних фотографів. Повідомити про запуск вебдодатку.