Грудні м'язи

Before
After

Як набрати грудні м’язи

Напередодні купального сезону всіх починає хвилювати, як ми будемо виглядати на пляжі. І навіть якщо ми регулярно ходимо в спортзал, фотографія може показати нам наші недоліки, які ми не помічали в дзеркалі. Об’єми і пропорції грудних м’язів – це делікатне питання, пов’язане не тільки з тим, наскільки добре ми стежимо за своєю формою, але і з особливостями анатомії. Бувають ситуації, коли, як би ми добре не тренувались, фотографії, зроблені на пляжі, залишають бажати кращого. Щоб швидко та легко вирішити цю проблему, ми можемо змінити наші фотографії за допомогою програми RetouchMe.

Збільште грудні м’язи за допомогою програми

Робота в Photoshop для редагування фотографії вимагає знань, навичок і часу. З додатком RetouchMe все, що вам потрібно, це смартфон і можливість завантажувати на нього свої фотографії. Додаток в інтерактивному режимі допоможе вам в онлайн-режимі внести необхідні зміни, і тоді ви зможете по-справжньому насолоджуватися своїми фотографіями. Додаток RetouchMe – це найпростіший спосіб наростити грудні м’язи на фотографії.

Початок роботи

Щоб почати використовувати RetouchMe, потрібно завантажити програму на свій смартфон через Play Market або App Store, залежно від пристрою, який ви використовуєте.

  • Надайте програмі права, які запитує інсталятор, це необхідно для правильної взаємодії програми з вашим пристроєм.

  • Виберіть потрібні фотографії або зробіть фотографію безпосередньо з програми та застосуйте необхідні параметри на додаток до редактора грудних м’язів, щоб додатково налаштувати своє зображення.

  • Після того як ви визначитеся зі своїми варіантами, ви можете натиснути кнопку "Надіслати" і незабаром очікувати результатів.

Відгук і результати

Як правило, робота над збільшенням грудей не займає багато часу, але ви також можете вибрати різноманітні параметри та застосувати їх до свого зображення. Таким чином, зворотній зв’язок зазвичай займає в середньому від 5 до 20 хвилин, залежно від вибраних варіантів та їх складності. Результат буде надіслано вам із повідомленням, і ви зможете оцінити роботу у відповідному розділі програми. Якщо ви не задоволені результатом, то ви завжди можете надіслати фотографію на доопрацювання, вказавши деталі та примітки щодо роботи під фотографією.

Бажаєте обробляти фотографії зі свого телефону та викладати їх в соціальних мережах?
Незабаром RetouchMe для професійних фотографів. Повідомити про запуск вебдодатку.