Daha dar omuz

Before
After

Vücut estetiği ameliyatı güzel bir yüz ve hatta ince bir bel hediye edebilir ancak çok geniş omuzları düzeltmesi pek mümkün değildir. Elbette bu kemik yapısı erkekleri yakışıklı kılıyor ama kadınların büyük çoğunluğu bu konuya değinmek istiyor.

Uygulamamız, vücudunuzu mükemmel bir şekilde şekillendirmeye hazır olan güzelliğin çıkarlarını her zaman savunur. Sadece kötü fotoğrafınızı gönderin ve ideal görüntüyü birkaç dakika içinde geri alın. Süreçte hiçbir robot veya herhangi bir yazılım yer almaz. İsteklerinizi ve arzularınızı yalnızca sanatçıların anlayabildiğinden eminiz. Bu nedenle profesyonel deneyimli tasarımcılar, beklentileri aşan sonuçları sağlamak için fotoğrafınıza devam eder. Daha da fazlasını elde etmek için fotoğraf düzenleyici Retouch.me'yi indirin:

  • Photoshop veya diğer ezici düzenleyiciler hakkında kafanızı dağıtmanıza gerek yok.
  • Bütün işlem yalnızca birkaç dakika sürer. .
  • Galerinizden resmi seçin.
  • Akıllı pürüzsüz konturlarla yüksek kaliteli sonuçlar elde edin.
  • Fotoğrafınızı doğrudan yazılımdan paylaşın.

Güzelliğinizi görmek için dikkat dağıtıcı ayrıntılar yok, sizi üzecek kusurlar yok. Düzeltme, yüzünüzün ve vücudunuzun oranlarına ve parametrelerine uyularak gerçekleştirilir. Tasarımcılar doğal düzeltmeler yapar ve görüntünün uyumlu bir toplam izlenimini kaydeder.

Telefonunuz üzerinden bir fotoğrafa rötuş yapmak ve onu sosyal medya hesaplarınıza göndermek ister misiniz?
Profesyonel fotoğrafçılar için RetouchMe çok yakında. Web uygulaması başladığında bana bilgi verin.