Захисна маска для обличчя
Зменшення зморшок
Видалення прищів
Видалити родимки
Згладити шкіру
Худе обличчя
Повніше обличчя
Прибрати асиметрію обличчя
Розмір голови
Вольове підборіддя
Видалення подвійного підборіддя
Довжина шиї
Ширина шиї
Пластика шиї
Видалення опухлості очей
Прибрати червоність обличчя
Прибрати веснянки
Біліші зуби
Вирівнювання зубів
Видалення брекетів
Заміна зубів
Борода
Змінити колір бороди
Зміна кольору волосся
Жіноча зачіска
Ефект сяючого волосся
Об'єм волосся
Чоловічі зачіски
Прибрати неакуратні волоски
Зменшити проділ волосся
Зафарбувати сивину
Приховати облисіння
Зменшення чола
Колір очей
Збільшення очей
Усунення червоних очей
Розкосі очі
Відстань між очима
Прибрати яскраве світло з окулярів
Збільшення губ
Посмішка
Антиблиск
Видалення тіні
Корекція носа
Зменшення вух
Приховати обличчя

Чоловічі зачіски

Before
After

Створіть нову зачіску за допомогою редактора фотографій Retouchme онлайн

Сьогодні сучасний світ сповнений хлопців і дівчат, які прагнуть удосконалити свій зовнішній вигляд усіма можливими способами. Незважаючи на поширену думку, що жінки більш уважні до свого зовнішнього вигляду, хлопці відчайдушно перевіряють новітнє програмне забезпечення, яке вміє редагувати їх фотогалерею більш красивим способом. Стрижки є одним з найбільш шуканих варіантів для середнього хлопчика. Наявність або відсутність волосся на голові у чоловіків сьогодні є вирішальним питанням. Якщо кілька років тому сміливий чоловік-модель був найкращим об’єктом для захоплення, то тепер лише складні зачіски та бороди можуть зробити вас добре.

Онлайн-меню зачісок для чоловіків пропонує широкий вибір кольорів і дизайнів волосся, які легко можна застосувати до будь-якого типу обличчя. Можна лише спробувати невеликий виріз або новий колірний відтінок, завантаживши фотографії з галереї телефону або щойно зроблене селфі. Інші програми працюють як генератор випадкових стилів, а не як індивідуальний підхід до кожного клієнта, оскільки використовується редактор волосся Retouchme.

Можливості варіант зачіски

Кількість варіантів і кольорів дозволяють спробувати будь-який стиль, про який ви ніколи б не подумали. Довгі, короткі, червоні чи біляві, модні та старовинні стрижки тут у додатку для чоловічих зачісок. Вибір має майже таку ж кількість, як і жіночі варіанти. Ви можете одягати будь-яку особистість і грати зі своєю фотографією скільки завгодно. Просто зробіть гарне селфі з портретним виглядом, щоб гарантувати ідеальне поєднання вашого нового волосся. Професійні дизайнери програми обробки зображень Retouchme готові виправити будь-які помилки вашого вбрання. Немає інших веб-сайтів, які дозволяють співпрацювати з справжніми фахівцями з фотошопу, щоб налаштувати свій зовнішній вигляд за кілька хвилин. Тільки наш фоторедактор зачісок гарантує індивідуальний підхід до кожної структури обличчя та кольору шкіри.

Як додати зачіску до фотографії

Граючись зі своїм пристроєм iPhone або Android, вам буде надзвичайно легко завантажити цю кумедну та просту програму.

  1. Знайдіть і встановіть програму Retouchme зі свого звичайного інтернет-магазину.

  2. Виберіть зображення, які ви хочете відретушувати або змінити відповідно до ваших потреб і параметрів, представлених у програмі.

  3. Виберіть запит на редагування та надішліть його нашим дизайнерам, скориставшись правою верхньою кнопкою.

  4. Зачекайте п’ять хвилин, щоб отримати чудовий результат, готовий до публікації в усіх відомих соціальних мережах.

Створіть новий вигляд всього за п’ять хвилин за допомогою Retouchme

Не починайте вивчати ключові інструменти Photoshop, оскільки всю роботу з редагуванням виконуватимуть професійні дизайнери. Щодня змінюйте образи та зачіски, щоб здивувати своїх друзів та колег. Зберігайте всі відредаговані файли в зручній картинній галереї вашого телефону. Відкрийте для себе нові модні наряди за допомогою цього невеликого програмного забезпечення, яке завжди готове створювати нові особистості одним дотиком. Ви можете вибрати рівень інтенсивності кожної корекції, яку пропонує додаток. Ви повністю контролюєте ситуацію. Автоматичні відповіді та кадри не використовуються, щоб гарантувати 100% задоволення.

Швидко. Найбільша перевага онлайн-редактора зачісок Retouchme — це його висока якість та швидке виконання досвідченими дизайнерами. Важко уявити, що навіть складні фотографії повертаються клієнтам лише за 5 хвилин.

Availability Додаток можна легко завантажити з будь-якого магазину додатків. Майже кожна модель телефону з вбудованою камерою здатна відразу скористатися перевагами цього програмного забезпечення для редагування. Зображення можна вибрати з галереї або зробити нові селфі.

Легкий доступ. Щоб почати виправляти свою фотогалерею, не потрібні додаткові знання та сертифікат. Невелика програма використовується лише для персоналізованого вибору опцій. Всю іншу роботу виконують фахівці фотошопу.

Бажаєте обробляти фотографії зі свого телефону та викладати їх в соціальних мережах?
Незабаром RetouchMe для професійних фотографів. Повідомити про запуск вебдодатку.