Manikür

Before
After

Manikür uygulaması

Genellikle kızlar görünüşleri konusunda çok seçicidir. Makyaj, saç, manikür ve her şey karşı konulmaz olmak adına. Bütün bunlar özellikle fotoğraf söz konusu olduğunda geçerlidir. Ama bunun için her seferinde güzellik salonuna koşmalı mıyız? Bir kişi hakkında saç modeli ve makyaj ile çok şey anlatamıyorsanız, dağınık tırnaklar gereksiz ilgiye neden olabilir. Manikür uygulaması ile tırnaklarınızı sadece düzene sokmakla kalmaz, aynı zamanda rengini değiştirebilir ve gerekirse bir desen ekleyebilirsiniz, ki bu genellikle salondaki en ucuz zevk değildir.

Manikür uygulaması

RetouchMe'yi manikür uygulaması olarak kullanabilirsiniz. Bu, hızlı ve kolay fotoğraf düzenleme yapan bir programdır. Ve hızlı ve kolay derken, uygulamayı kullanmak için herhangi bir özel beceriye ihtiyacınız olmadığını kastediyoruz. Tek ihtiyacınız olan bir akıllı telefon ve çalışmak için bir fotoğraf. Fotoğrafınız, Photoshop profesyonellerinden oluşan bir ekip tarafından çevrimiçi olarak işlenecektir.

Böylece, gereksinimlerinizi mümkün olan en kısa sürede karşılayan, elle işlemenin tamamlanmış bir sonucunu elde edersiniz.

Uygulamayı edinme

RetouchMe'yi kullanmaya başlamak için, Play Market veya App Store üzerinden uygulamayı cep telefonunuza yüklemeniz gerekir.

  • Yükleme sırasında, uygulamaya cihazınızda çalışması için gerekli tüm hakları verin.

  • Uygulama ile bir fotoğraf çekebilir veya görsellerinizin kitaplığından birini seçebilirsiniz.

  • Görüntünün altında bir dizi seçenek görünecek, aralarında bir manikür düzenleyici de olacak.

  • Seçenekleri belirledikten sonra fotoğrafınızı işlenmek üzere rötuşlayıcılara gönderin.

Sonuç alma

Düzenleme sonuçları, tamamlanmış işlerin olduğu bölümde mevcut olacak. Tipik olarak, seçilen seçeneklerin zorluğuna ve sayılarına bağlı olarak işlem yaklaşık 20 dakika sürer. RetouchMe ile ilk tanıştığınızda, nasıl çalıştığına dair daha iyi bir fikir edinmek için bazı ücretsiz test işlemleri yapabilirsiniz.

Telefonunuz üzerinden bir fotoğrafa rötuş yapmak ve onu sosyal medya hesaplarınıza göndermek ister misiniz?
Profesyonel fotoğrafçılar için RetouchMe çok yakında. Web uygulaması başladığında bana bilgi verin.