Манікюр

Before
After

Додаток для манікюру

Як правило, дівчата дуже вибагливі до своєї зовнішності. Макіяж, зачіска, манікюр і все для того, щоб бути непереборними. Все це особливо актуально, коли мова йде про фотографію. Але чи варто для цього щоразу бігати в салон краси? Якщо за зачіскою та макіяжем про людину не можна розповісти багато, то недоглянуті нігті можуть викликати зайву увагу. За допомогою програми для манікюру ви можете не тільки привести нігті в порядок, а й змінити їх колір і за потреби додати візерунок, що часто є не найдешевшим задоволенням у салоні.

Додаток для манікюру

Ви можете використовувати RetouchMe як програму для манікюру. Це програма для швидкого та легкого редагування фотографій. А під швидким і легким ми маємо на увазі, що вам не потрібні спеціальні навички, щоб користуватися програмою. Все, що вам потрібно, це смартфон і фотографія для роботи. Вашу фотографію обробить онлайн команда професіоналів Photoshop.

Таким чином, ви отримуєте готовий результат ручної обробки, який відповідає вашим вимогам у найкоротші терміни.

Отримання програми

Щоб почати використовувати RetouchMe, вам потрібно встановити програму на свій мобільний телефон через Play Market або App Store.

  • Під час встановлення надайте програмі всі необхідні права для роботи на вашому пристрої.

  • Ви можете зробити фотографію за допомогою програми або вибрати її з бібліотеки зображень.

  • Під зображенням з’явиться набір параметрів, серед яких буде редактор манікюру.

  • Вибравши варіанти, надішліть свою фотографію на обробку ретушеру.

Отримання результатів

Результати редагування будуть доступні в розділі із виконаними завданнями. Зазвичай обробка займає близько 20 хвилин, в залежності від складності вибраних варіантів і їх кількості. Коли ви вперше познайомитеся з RetouchMe, ви можете виконати безкоштовну тестову обробку, щоб краще зрозуміти, як це працює.

Бажаєте обробляти фотографії зі свого телефону та викладати їх в соціальних мережах?
Незабаром RetouchMe для професійних фотографів. Повідомити про запуск вебдодатку.