Захисна маска для обличчя
Зменшення зморшок
Видалення прищів
Видалити родимки
Згладити шкіру
Худе обличчя
Повніше обличчя
Прибрати асиметрію обличчя
Розмір голови
Вольове підборіддя
Видалення подвійного підборіддя
Довжина шиї
Ширина шиї
Пластика шиї
Видалення опухлості очей
Прибрати червоність обличчя
Прибрати веснянки
Біліші зуби
Вирівнювання зубів
Видалення брекетів
Заміна зубів
Борода
Змінити колір бороди
Зміна кольору волосся
Жіноча зачіска
Ефект сяючого волосся
Об'єм волосся
Чоловічі зачіски
Прибрати неакуратні волоски
Зменшити проділ волосся
Зафарбувати сивину
Приховати облисіння
Зменшення чола
Колір очей
Збільшення очей
Усунення червоних очей
Розкосі очі
Відстань між очима
Прибрати яскраве світло з окулярів
Збільшення губ
Посмішка
Антиблиск
Видалення тіні
Корекція носа
Зменшення вух
Приховати обличчя

Розмір голови

Before
After

Розмір головки

Коли справа доходить до фотографії, ви можете помітити, що незалежно від того, наскільки гарний ваш знімок, все одно є деякі недоліки, яких ви, можливо, захочете позбутися в остаточному зображенні. Фон гарний, оточення підходить, світло чудове, але людина чомусь не вписується в картинку і відчуває себе трохи не так. Ви можете відчути, що несвідомо, однак, вся композиція може виглядати чудово. Це також відоме як дзеркальне явище. Коли ви дивитеся на себе в дзеркало, ви можете рухати головою і викривляти поставу, своє тіло і вираз обличчя, щоб створити більш приємний вигляд. Але коли ви просто робите однокадровий знімок прямо зараз, ви не зможете мати на вибір стільки кадрів, щоб виглядати добре. Тож це лише швидке судження про те, як ви насправді можете виглядати.

Як отримати більшу голову

Розмір головки може бути проблемою. Якщо він виглядає меншим, ніж ви хочете, то як отримати більший розмір голови? Ви можете переробляти фотографії, нахиляючи людину по-різному до камери, ви можете редагувати своє зображення у Photoshop або будь-якому іншому програмному забезпеченні для фотографій.

Але як швидко та легко зробити мою голову меншою чи більшою?


Ось чому програма Retouch є дуже корисним інструментом для редагування зображень у цьому випадку. Він може змінювати розміри та масштабувати певні частини тіла в режимі онлайн, щоб вони підходили так, як ви хочете, без переробки фотографії або додаткового редагування. Наша команда дизайнерів знає, як зробити вашу голову меншою або більшою на вашому образі за мить ока, залежно від того, які варіанти ви виберете. Все, що вам потрібно зробити, це завантажити програму Retouchme для цього.

Як використовувати програму Big Head 


Ось короткий посібник щодо того, як зменшити голову

  1. Завантажте програму RetouchMe для свого пристрою.

  2. Перейдіть до галереї своїх зображень і виберіть одне для зміни.

  3. Знайдіть і виберіть великий значок головного редактора під фотографією.

  4. Натисніть «Надіслати запит дизайнерам».

  5. Зачекайте трохи обробки, щоб отримати результат.


Не дивлячись на те, більшість програм не робить все автоматично запити вимагають точного редагування, тому у нас є команда дизайнерів, які обробляють усі ці запити в режимі реального часу. Оскільки ви знаєте, як отримати меншу голову, ви можете спробувати ефект навпаки з іншими фотографіями у вашій галереї.

Опис редактора розміру голови

Якщо ви зайдете в програму хоча б раз, ви побачите, що є кілька варіантів на вибір, як-от тіло, обличчя, макіяж, фото, аксесуари, домашні тварини. Ці параметри позначені зеленими значками прямо під зображенням, яке ви вибрали для редагування. Вибір одного з них відкриє відповідні деталі всередині. Вибір значка «обличчя» містить варіант, як збільшити вашу голову. Всередині буде значок «розмір голови», тому ви вибираєте, які заходи вам потрібні. Використовуючи інструмент вимірювання, ви вибираєте, як збільшити чи зменшити голову на ньому, а потім просто надсилаєте це дизайнерам, натискаючи кнопку внизу екрана.

Як зменшити голову на фото?

Є кілька варіантів, щоб зменшити вашу голову на фотографії. Проблему можна вирішити в основному за допомогою об’ємних укладальних вирізів. Для деяких людей стрижка є щоденною рутиною, а для інших це дуже трудомісткий процес. Тим не менш, якщо ви хочете, щоб красива голова виглядала добре, не вимагаючи операції або укладання волосся, ми раді заощадити ваш час за допомогою програми RetouchMe. Наша команда дизайнерів щодня працює в Adobe Photoshop і стала професійним ретушером. Інколи спосіб редагування програм є нашим найкращим вибором, оскільки ми живемо в епоху цифрових технологій, метою яких є економія нашого часу. Але ми також беремо до уваги всі відгуки, які надходять, щоб покращити наш додаток і зробити його більш схожим на взаємодію людини з людиною. Вибравши певні параметри в додатку RetouchMe, ви також можете надіслати детальний коментар нашій команді дизайнерів, щоб переконатися, що під час ретушування нічого не буде пропущено.

Бажаєте обробляти фотографії зі свого телефону та викладати їх в соціальних мережах?
Незабаром RetouchMe для професійних фотографів. Повідомити про запуск вебдодатку.