Erkeklere özel

Before
After

Retouchme ile sikinizi büyütün

Erkekler kadınlarla birlikte yeni görünümler yaratmaya, yüzlerini, ellerini, vücut tiplerini iyileştirmeye ve kaslarla oynamaya bayılırlar. Erkeklerin penislerinin de büyütülmesi gerektiği gerçeğini herkes kabul etmeye hazır değil. Modern dünya, her vücut parçasının ölçülmesini ister ve yeterince büyük veya uzun değilse sosyal ağlarda başarılı olma şansı yoktur. Bu yüzden rötuş penis fotoğraf editörü birkaç dakika içinde horoz boyutunu artıracaktır. Horozların yetişkin kurgusunu başlatmak için sadece bir telefon kamerası ve doğru bir resim gereklidir. Estetik cerraha başvurmadan veya sihirli kısımlara başvurmadan birkaç dakika içinde hızlı ama doğal sonuçlar elde etmenin başka yolu yok.

Telefonunuza birkaç saniye içinde kurulacak olan bu kolay program, büyük görünmek ve uzunluğuyla gurur duymak istiyorsanız çok fazla beklemenize veya para harcamanıza gerek yok. Herhangi bir kusuru büyütmenin ve düzeltmenin en kolay yolunu uygulamak için mümkün olan en kısa sürede bu yazılımı edinin.

Fotoğraflarda sikinizi nasıl daha büyük gösterirsiniz

Bu yazılımın çalışması güzel ve kolaydır. Minimum deneyim gerektirir ve fotoğraf işleme araçları veya web sitesi sertifikaları hakkında ek bilgi gerektirmez. Tek ihtiyacınız olan yerleşik bir kamera ve Android veya iPhone tabanlı temel mobil işletim sistemi.

  1. Uygulama mağazanızda Retouchme dick pic düzenleyicisini bulun.

  2. İndirin ve telefonunuza yükleyin.

  3. Cihazınızın galerisinde fotoğrafı açın veya uygulamaya yüklemek için hemen selfie yapın.

  4. Gerekli efekti seçin ve tasarımcılarımıza gönderin.

  5. Görüntüyü çevrimiçi olarak işlemek için birkaç dakika bekleyin.

Önce-After efektli fotoğraflar

Artık fotoğraflarınızı arayan bir kızın görünüşünüzde herhangi bir kusur bulabileceğinden endişelenmenize gerek yok. Penis büyütme uygulamamız, en iyi şekilde gerçekleştirilen profesyonel düzenlemeyi garanti eder.

Çaba sarf etmeden daha iyi bir görünüme sahip olmayı asla hayal etmemiş bir erkek çocuk yoktur. Sikinizi daha büyük gösteren eğlenceli bir uygulama, yalnızca özgüveni düşük erkekler için değil, aynı zamanda sevimli bir dişi avlamak isteyen genç erkekler için de ideal bir seçenektir.

Pantolonunuzun içine özel pozlar veya gizli çoraplar koymadan onu büyük ve uzun göstermek kolay bir iştir. Küçük ve doğru rötuş çalışmaları, önemli sonuçlarla görünmez düzenlemeye izin verir.

Retouchme APP kullanma olanakları

Kolay erişim. Dick pic uygulaması, her çevrimiçi mağazada ücretsiz olarak bulunan basit bir yazılımdır. Büyük meblağlar ödemeden penislerin boyutunu ve uzunluğunu düzeltme şansı verebilecek başka hiçbir uygulama yok.

Düşük maliyetli. Yalnızca Retouchme profesyonel görüntü oluşturucunun benzersiz maliyeti doksan dokuz senttir. Fotoğraf albümünüzü geliştirmeye her zaman hazır olan düşük maliyetli, yüksek kaliteli bir düzelticiyle ilk deneyiminizi yaşayın.

Gerçek insanlar. Sadece tüm işleme işlerini inç adım gerçekleştiren gerçek yetenekli tasarımcılar var. Robotlar ve otomatik yanıtlar kullanılmaz.

Telefonunuz üzerinden bir fotoğrafa rötuş yapmak ve onu sosyal medya hesaplarınıza göndermek ister misiniz?
Profesyonel fotoğrafçılar için RetouchMe çok yakında. Web uygulaması başladığında bana bilgi verin.