Dudak kalınlaştırma

Before
After

Fotoğrafta dudaklarınızı büyütün

Birisi size görünüşünden memnun olduğunu söylüyorsa, bu doğru değildir. Harika bir gülümsemeyle harika bir özçekim yayınlamadan arkadaşlarınızı daha iyi etkilemenin hiçbir yolu yoktur. Gülümsemelerden bahsetmişken, botoks dudakları kahraman oluyor. Modern makyaj hileleri ve plastik cerrahi, yüzünüzün ve vücudunuzun her santimini yeniden şekillendirmenize izin verir. Böyle büyük bir değişime hazır değilseniz, dudak geliştirici uygulamasını deneyin. Birkaç dakika içinde, güzel bir gülümsemeye vurgu yaparak en iyi fotoğrafınızı elde edeceksiniz. Photoshop uzmanlarının tek profesyonel yaklaşımı, kısa sürede görünmez bir rötuş oluşturabiliyor. Bu dikkatli çalışma, doğal bir etki ve beğeni sayısını garanti edecektir.

Güçlendirici ipuçları kullanarak bile ağız yerine ince bir çizgi ile üzücü felaketleri unutacaksınız. Retouchme dudak düzenleyici çevrimiçi, birkaç dakika bekleme ve birkaç kuruş ödeme ile daha iyi görünmenize yardımcı olur. Bu komik özçekim oluşturucu, kapalı gözler veya şişman suratlı en sahte resmi bile iyileştirebilir. Her kız, özellikle kendisini çok büyük gösteriyorsa, varlıklarını artırmayı ve bazı eğrileri azaltmayı hayal eder.

Fotoğrafta dudaklar nasıl büyütülür

Fotoğraf rötuş işlemi hoş ve basittir. Photoshop'ta yeni bilgiler edinmeye veya ek yazılım araçlarını incelemeye gerek yoktur. İzlemek için yalnızca aşağıdaki adımlar vardır:

  1. Dudakları büyüten uygulamayı iPhone veya Android mağazanızdan indirin.

  2. Talimatları izleyerek yükleyin ve bir resim galerisi açın.

  3. Bu büyütme seçeneğini kullanarak rötuşlamanız gereken resimleri seçin.

  4. 'Tasarımcılara gönder' düğmesini tıklayarak photoshop profesyonellerine fotoğraf gönderin.

Fotoğrafınızın daha iyi görünmesi için RetouchMe'yi kullanın

kullanılabilirlik. Dudakları büyütmek için Retouchme uygulaması, gözleri, saçı ve gülümsemeyi büyütmenin çeşitli yollarını arayan her kadının hizmetindedir. Çeşitli seçeneklerle çoğu akıllı telefon ve tablet modeli için kullanıma hazırdır. Kameralı her dijital cihaz bu küçük boyutlu programı indirebilir ve nereye giderseniz gidin ve ne yaparsanız yapın onu kullanabilir.

Düşük maliyetli. Bu kadar düşük bir fiyatla bu kadar çok düzeltme seçeneğinin kullanılmasına izin veren az sayıda uygulama vardır. Fotoğraf mükemmelliği, renk değiştirme veya kusurları giderme alıştırmaları dünyasında yolculuğunuza başlamak için sadece doksan dokuz sente ihtiyacınız var. Ayrıca sosyal ağlar yardımıyla ücretsiz olarak kredi kazanabilirsiniz.

Kişiselleştirme. Bu modern dudak büyütme uygulamasının en büyük özelliği, her müşteriye ve onun ihtiyaçlarına kişisel yaklaşımıdır. Robotlar ve otomatik yanıtlar kullanılmaz. Yalnızca gerçek tasarımcılar görüntü üzerinde çalışacak ve mümkün olan en kısa sürede geri iletecektir. Genellikle 5 dakikadan fazla talep edilmez.

Bu seçeneği kullanmadan önce ve sonra

Bu rahat ve kolay uygulama ile kendinizi Retouchme sevenler arasında bulacaksınız. Profesyonel bir ekip, bir moda makyaj sanatçısının doğal ve hoş bir etkisini yaratabilir. Her arka plan ve hatta bulanık fotoğraflar, daha büyük dudaklar uygulamamızın deneyimli tasarımcıları tarafından işlenebilir. Soluk, ince veya çok büyük ve yapay ağız, bir kadın resminden rahatsız olmak için bir neden olabilir. Yüz ifadeniz doğal olarak mükemmel olmaktan uzaksa, fotoğrafçı ve uzun pozlama durumu kurtarmayabilir. Düzeltmeye hazır düzenleme seviyeleriyle oynayın ve kadınların her zaman hayalini kurduğu sonucu öğrenin. Fotoğraf albümünü geliştirmek ve başkalarının mükemmel çekimlerinizi kıskanmasını sağlamak için basit bir yazılım kullanma olasılığını ihmal etmeyin.

Telefonunuz üzerinden bir fotoğrafa rötuş yapmak ve onu sosyal medya hesaplarınıza göndermek ister misiniz?
Profesyonel fotoğrafçılar için RetouchMe çok yakında. Web uygulaması başladığında bana bilgi verin.