Basen ölçüsü

Before
After

Kalçalar nasıl daha az geniş yapılır

Hem erkekler hem de kadınlar aynada kendilerine bakmaktan zevk alırlar. Ancak iş fotoğraflara geldiğinde, burada genellikle görüntüden ve ortaya çıkma şeklinden memnun değiliz. Genellikle, örneğin geniş kalçalar gibi kusurlarımızı ilk etapta görürüz. Bir spor salonunun kalçalarınızdan kilo vermek için iyi bir seçenek olması gerekiyordu. Ama zaman ve para gerektirir. O zaman kalçaların nasıl daha az geniş hale getirileceği ve sonuca burada ve şimdi ihtiyaç duyulursa ne yapılması gerektiği. Yarın arkadaşlarınız Retouchme uygulamasının yardımıyla Facebook, Instagram ve Twitter'daki fotoğraflarınızı beğenecek.

RetouchMe, hem iPhone hem de Android'de çalışan bir uygulamadır. Kalçanızın boyutunu hızlı bir şekilde değiştirmeniz gerekiyorsa, profesyonel ekibimiz her zaman size yardımcı olmaya hazırdır.

Bunun, fotoğrafınızla ilgili hedef görevleri çözmesine ek olarak, sonuçları zaten birkaç dakika içinde alabilirsiniz. Mankenler bile bu tür hizmetleri kullanmaktan hoşlanmazlar, çünkü bize ne söylerlerse söylesinler, hepimiz çevremizdeki insanlardan çok kendimizde kusurlar görürüz.

Uygulama nasıl kullanılır

Retouchme Uygulamasını kullanmaya başlamak ve kalçaları küçültmek için şunları yapmanız gerekir:

  •  Bir iPhone veya Android için Play Market kullanıyorsanız App Store'a gidin.

  • Uygulamayı indirdikten sonra, tüm etkileşim buna bağlı olduğundan, uygulamanın kameranıza ve fotoğraf kitaplığınıza erişmesine izin verdiğinizden emin olun.

  • Uygulamanın içindeyken kitaplığınızdan bir fotoğraf seçin veya Retouchme'den çıkmadan bir fotoğraf çekin.

  • Düzeltme için gerekli seçenekleri seçin, bu durumda kalça düzenleyiciyi seçin ve işlenmek üzere tasarımcılarımıza gönderin.

sonuç

Fotoğrafınız, profesyonel rötuş ekibimiz tarafından gerçek zamanlı olarak çevrimiçi olarak işlenir. Kalçaları küçültme işi genellikle yaklaşık 5 dakika sürer. Ancak ek seçenekler seçerseniz, iş zorluğuna bağlı olarak 20 dakika kadar sürebilir. Sonuç olarak, tüm ayarlamalar ile fotoğrafınız ile geri bildirim alırsınız. Sonucu, Retouchme uygulamasında tamamlanan çalışmaların kitaplığında görebilirsiniz. Kalça yağlarından kurtulmak için spor salonuna gitmek iyi ancak zaman alan bir seçenektir, bu nedenle daha hızlı sonuç almak için RetouchMe Uygulamasını kullanın.

Telefonunuz üzerinden bir fotoğrafa rötuş yapmak ve onu sosyal medya hesaplarınıza göndermek ister misiniz?
Profesyonel fotoğrafçılar için RetouchMe çok yakında. Web uygulaması başladığında bana bilgi verin.