Розмір стегон

Before
After

Як зробити стегна менш широкими

І чоловікам, і жінкам подобається дивитися на себе в дзеркало. Але коли справа доходить до фотографій, тут ми часто не задоволені зображенням і тим, як воно вийшло. Зазвичай ми бачимо в першу чергу свої недоліки, наприклад, широкі стегна. Тренажерний зал повинен бути хорошим варіантом для схуднення в області стегон. Але це потребує часу та грошей. Тоді як зробити стегна менш широкими і що робити, якщо результат потрібен тут і зараз. Завтра вашим друзям сподобаються ваші фотографії у Facebook, Instagram та Twitter за допомогою програми Retouchme.

RetouchMe – це програма, яка працює як на iPhone, так і на Android. Якщо вам потрібно швидко змінити розмір стегон, наша команда професіоналів завжди готова допомогти вам.

Окрім того, що це вирішує цільові завдання щодо вашої фотографії, ви вже можете отримати результати за лічені хвилини. Навіть фотомоделі не проти скористатися такими послугами, адже всі ми бачимо в собі більше недоліків, ніж оточуючих, що б вони нам не говорили.

Як користуватися програмою

Щоб почати використовувати додаток Retouchme і зменшити стегна, потрібно:

  •  перейти в App Store, якщо ви використовуєте iPhone або Play Market для Android.

  • Після завантаження програми переконайтеся, що ви надали програмі доступ до вашої камери та бібліотеки фотографій, оскільки вся взаємодія пов’язана з цим.

  • У самій програмі виберіть фотографію зі своєї бібліотеки або зробіть фотографію, не виходячи з Retouchme.

  • Виберіть необхідні параметри для корекції, в даному випадку редактор стегон, і відправте на обробку до наших дизайнерів.

Редактор. результат

Ваша фотографія обробляється онлайн в режимі реального часу командою наших професійних ретушерів. Робота по зменшенню стегон зазвичай займає близько 5 хвилин. Але якщо вибрати додаткові параметри, робота може зайняти до 20 хвилин залежно від складності. В результаті ви отримуєте зворотній зв’язок зі своєю фотографією з усіма коригуваннями. Результат можна побачити в бібліотеці виконаних робіт у додатку Retouchme. Ходити в спортзал, щоб позбутися від жиру на стегнах, — це хороший, але трудомісткий варіант, тому для швидших результатів використовуйте додаток RetouchMe.

Бажаєте обробляти фотографії зі свого телефону та викладати їх в соціальних мережах?
Незабаром RetouchMe для професійних фотографів. Повідомити про запуск вебдодатку.