Випрасуваний одяг

Before
After

Прасувати одяг

Можливо, це не рідкість, коли вас застають зненацька і фотографують. Такі фотографії часто можуть захопити цікаві реакції. І, здавалося б, все добре, але врешті-решт розумієш, що яким би хвилюючим не був вираз обличчя, сорочка після роботи вже не випрасувана, як вранці.

Будь-який пом'ятий предмет одягу може зіпсувати фотографію. Але ми не можемо бігти додому прасувати одяг, щоб перезняти невдале фото, та й навряд чи воно вийде. Тому існує концепція постобробки та програмного забезпечення, щоб випрасувати одяг на фотографії.

Додаток Праска одягу онлайн

Retouch Me – це програма, яка допомагає вирішувати подібні проблеми тут і зараз.

Вам не потрібно володіти особливими навичками, щоб виправити невдалий удар і зробити його кращим. Наша команда професійних ретушерів швидко випрасує ваш одяг онлайн.

Додаток є інтерактивним, і взаємодія з ретушерами здійснюється в режимі реального часу.

Таким чином, ви просто завантажуєте свою фотографію в програму, і ви отримаєте своє зображення з коригуваннями через кілька хвилин.

Як почати використовувати програму Retouchme

  • Залежно від того, який мобільний телефон ви віддаєте перевагу, програма RetouchMe доступна як у Play Market, так і в App Store.

  • Після завантаження та встановлення програми на свій смартфон вам потрібно надати необхідні права програмі, щоб вона могла правильно виконувати свою роботу.

  • Зробіть фотографію або виберіть одну зі стокових фотографій у своїй бібліотеці.

  • Виберіть потрібні параметри за допомогою редактора одягу irons та натисніть кнопку надіслати.

Отримання результатів

Результат виконаної роботи можна відстежити в додатку в розділі готових робіт.

Результат можна очікувати протягом 5-20 хвилин, залежно від вибраних параметрів і складності ретуші. Якщо прасування сорочки в режимі реального часу може зайняти близько десяти хвилин, то програмно це, швидше за все, займе половину часу. Якщо ви не задоволені результатами, що трапляється дуже рідко, ви можете надіслати своє зображення на доопрацювання.

Бажаєте обробляти фотографії зі свого телефону та викладати їх в соціальних мережах?
Незабаром RetouchMe для професійних фотографів. Повідомити про запуск вебдодатку.