Зменшення сутулості

Before
After

Сьогодні люди в середньому проводять чотири години на день, використовуючи гаджети. Вони мають багато переваг, але також привносять у наше життя деякі проблеми зі здоров’ям. Перше, від чого страждає спина.
Чому так важливо тримати спину прямо? При правильному положенні хребта навантаження на м’язи і органи розподіляється рівномірно. Нарешті спина перестане боліти, а дихання покращиться.

З роками хребет деформується з різних причин: ми сидимо за незручним столом, тягнемо шию до телефону, носимо сумку на одному плечі. Організм намагається врівноважити викривлення, і виходить система компенсації. Як ваги: ​​коли одна миска важча, потрібно щось додати поверх іншої, щоб все вирівнялося. Тільки в нашому організмі таких «часок» велика кількість.

Коли він деформується в одному місці, він розбалансований в десятках інших. Іноді здається, що ви стоїте прямо. Але насправді одне плече підняте, таз перекошений, шия відвисла, голова нахилена. Інтуїтивно знайти правильне положення неможливо, мозок протестує через порушення чутливості суглобів і м’язів.

Але є очевидні поради, про які ви можете не думати, коли стикаєтеся з сутулими:

 • носити сумку на різних плечах;

 • тримайте монітор на рівні очей;

 • Якщо ви сидите, поставте ноги повністю на підлогу п’ятами.

Як покращити поставу на фото?

Перевірте експрес-калібрування пози, щоб зменшити сутулість і покращити поставу

 1. Складіть руки в замок і покладіть на потилицю. Акуратно потягніть їх вгору від куприка, підборіддя паралельно підлозі. Потім приберіть руки і спробуйте утримати нове положення якомога довше.

 2. Поставте два пальці в центр підборіддя і, як на ґудзику, натисніть, ніби невеликим «штрихом», направляючи шию і голову назад, ніби ми впираємося спиною в стіну нашої голови. При цьому підборіддя перестає випирати, голова приймає правильне положення.

Як покращити поставу: щоденні лайфхаки

 • По-перше, мотивація. Хочете виглядати привабливо і бути здоровим? Пряма спина - запорука жіночої і чоловічої краси. Використовуйте прості інструменти, щоб тримати спину прямо.

 • Самоконтроль. Не забувайте тримати позу, з часом це увійде в звичку.

 • Місце для сну. Створіть комфортні умови проживання та забудьте про погане ліжко.

 • Психологічний стан. Чим стабільніший емоційний фон, тим розслабленіше ваше тіло.

 • Розподілити ваги. Намагайтеся рівномірно носити ваги обома руками.

 • Спортивні заходи. Регулярні фізичні вправи і ходьба є відмінною профілактикою ефекту сутулості. Кардіотренування насичують організм киснем, а силові тренування надають м’язам пружність і витривалість. Плавання вважається одним з найбільш корисних видів спорту для здорової постави; це особливо актуально для тих, хто регулярно відвідує тренажерний зал з басейном.

 • Масаж. Він опрацьовує м’язові затискачі, завдяки чому ви відчуваєте легкість, а ваші плечі нарешті випрямляться.

 • Використовуйте спеціальний ортопедичний корсет і устілки для взуття, щоб виправити положення тіла. Носити корсет щодня протягом 1-2 годин навчить ваше тіло приймати правильне положення.

Зберігайте поставу та не сутуліться під час ходьби. Горда постава дозволяє вирости на пару сантиметрів, підняти груди і навіть позбутися подвійного підборіддя. Відведіть плечі трохи назад і опустіть, як ніби у вас крихітні крила ззаду. Завжди намагайтеся дивитися вперед, але не закидайте голову занадто сильно. Під час ходьби не робіть занадто великих кроків, намагайтеся опуститися на повну стопу, стежте, щоб ступні не дивилися пальцями всередину.

Як зменшити сутулість зображення?

Здоровий спосіб життя та спортивні вправи, безумовно, допоможуть вам залишатися у формі, але якщо вам потрібно поділитися зображенням зі своїм ідеальним селфі, але з поганою сутулістю, то краще попросити онлайн-команду Photoshop внести зміни у фотографію . Невеликий і зручний редактор зображень швидко та бездоганно змінить кожну фотографію на телефоні. Додаток для редагування працює з досвідченою командою, яка здатна відретушувати зображення будь-якої складності всього за п’ять хвилин. Встановіть додаток на свій смартфон або планшет, і вам ніколи не доведеться думати про те, як зменшити сутулість зображення. Фоторедактор — це швидкий і простий спосіб виділити найкращі частини фотографії. Зменшіть сутулість і вдосконалюйте додаток із зображеннями безкоштовно, оплачуючи лише онлайн-кредитами.

Бажаєте обробляти фотографії зі свого телефону та викладати їх в соціальних мережах?
Незабаром RetouchMe для професійних фотографів. Повідомити про запуск вебдодатку.