Захисна маска для обличчя
Зменшення зморшок
Видалення прищів
Видалити родимки
Згладити шкіру
Худе обличчя
Повніше обличчя
Прибрати асиметрію обличчя
Розмір голови
Вольове підборіддя
Видалення подвійного підборіддя
Довжина шиї
Ширина шиї
Пластика шиї
Видалення опухлості очей
Прибрати червоність обличчя
Прибрати веснянки
Біліші зуби
Вирівнювання зубів
Видалення брекетів
Заміна зубів
Борода
Змінити колір бороди
Зміна кольору волосся
Жіноча зачіска
Ефект сяючого волосся
Об'єм волосся
Чоловічі зачіски
Прибрати неакуратні волоски
Зменшити проділ волосся
Зафарбувати сивину
Приховати облисіння
Зменшення чола
Колір очей
Збільшення очей
Усунення червоних очей
Розкосі очі
Відстань між очима
Прибрати яскраве світло з окулярів
Збільшення губ
Посмішка
Антиблиск
Видалення тіні
Корекція носа
Зменшення вух
Приховати обличчя

Приховати обличчя

Before
After

Самоізоляція як засіб загальної боротьби з пандемією коронавірусу внесла не лише суттєві зміни в життя мільярдів людей. Утвердилися порушення норм поведінки, засобів індивідуального захисту, соціальної дистанції. Але, крім того, пандемія дала новий поштовх до розвитку цифрового режиму моніторингу та контролю людей за обличчям. І хоча інновації, такі як цифрові значки, є новими й можуть зникнути в міру покращення епідеміологічної ситуації, технології автоматичного розпізнавання облич тепер можуть значно зміцнити їх позиції.

Багатьох з нас не збуджує така настирлива увага, яка за допомогою алгоритмів Facebook або Google Photos з часом може стати тотальним. Тому бажання зберегти цифрову анонімність є нормальним. Одним із способів є видалення автоматичної ідентифікації обличчя у Facebook, що підвищить вашу конфіденційність.

Але є й інші способи захистити особисту цифрову конфіденційність. Мова йде про інструмент, який показує, як приховати ваше обличчя на зображенні після того, як ви його розмите. Корисно "зашифрувати" себе, але є й інший спосіб творчого анонімізації зображення.

Як креативно приховати обличчя на фотографії

Додаток Retouhcme hide your face є безкоштовним і доступним у більшості магазинів програм. Це ручний онлайн-редактор, який допомагає в багатьох повсякденних ситуаціях. Це допомагає налаштувати кожне зображення лише одним клацанням миші, додаючи різні ефекти. Розмір і формат картинки не мають значення, як і її якість. JPG-фотографії є ​​найпоширенішим файлом, з яким працювали професіонали Retouchme. Додаткова інформація від користувачів не потрібна, оскільки послуга безкоштовна, а редагування оплачується онлайн-кредитами, заробленими під час гри у віртуальні ігри. Все, що вам потрібно зробити, це повідомити нашій команді Photoshop, чи бажаєте ви креативну наклейку чи піксельне зображення. Вони обріжуть і змінять розмір зображення, додавши всі необхідні деталі.

Виконайте ці кілька кроків, щоб дізнатися, як приховати обличчя на фотографії.

  1. Введіть у веб-переглядачі цифру програми Retouchme і знайдіть версію, адаптовану до моделі вашого телефону. Вистачить кожного смартфона чи планшета з вбудованою камерою.

  2. Встановіть програмне забезпечення на телефон.

  3. Знайдіть зображення, яке потрібно змінити.

  4. Виберіть варіант застосування та надішліть запит команді Retouchme

  5. Зачекайте п’ять хвилин і збережіть кінцевий результат, щоб поділитися ним із соціальними мережами з найвищим захистом конфіденційності.

Бажаєте обробляти фотографії зі свого телефону та викладати їх в соціальних мережах?
Незабаром RetouchMe для професійних фотографів. Повідомити про запуск вебдодатку.