Korkutucu maskeler

Before
After

Cadılar Bayramı resmi düzenleme iPhone veya iPad'inizde (iOS ile uyumludur) ve Android cihazınızda ücretsiz olarak mevcuttur. Artık çevrimiçi olarak istediğiniz sayıda maskeyi denemek çok kolay. O zaman resim yazısı yazmak ve resimleri web sitesine yerleştirmek, fotoğrafları Facebook veya Instagram'da paylaşmak ve harika olduğunuza dair yorumları okumak çok güzel.

Bu uygulama, gerçek bir maceraperest olmak için gerçek bir macera sunuyor. cadılar, vampirler veya zombiler. Halloween fotoğraf editörü, korkutucu ama çok güzel efektler yaratır. Elbiseyi değiştirmek, komik veya çekici, korkunç veya renkli yapmak için fotoğrafları düzenlemeye izin verir. 2 soruyu kendine sormuş olanlar için en iyi uygulamalardan biri: “Cadılar Bayramı fotoğrafıma nasıl maske ekleyebilirim?” ve “Ne tür bir yazılım yüklemeliyim?”

Cadılar Bayramı Fotoğraf Uygulaması – Eğlence Fırsatları

Cadılar Bayramı fotoğraf uygulaması aşağıdaki avantajlara sahiptir:

  • Öğeleri gözlerinize boyamak veya makyaj.
  • Makyaj kaldırmak veya makyajı değiştirmek için.
  • Arka plandaki kişilere maske eklemek için.
  • Leydinizin veya bayanınızın benzersiz tasarımını oluşturmak için. beylerin yaşam tarzı ve fotoğraftaki görüntüsü.
  • Yüzü peçe ile kapatmak. • Giysilerin rengini değiştirmek için.
  • Öğelere aydınlık veya karanlık eklemek için.

Cadılar Bayramı yüz maskesi uygulaması çılgın fikirlerinizi somutlaştırır ve yaratmak için değişiklikler yapar. Herhangi bir partinin mutlu karnaval atmosferi, profesyonel veya amatör fotoğraflarda. Retouche.me uygulamasıyla moda daha moda, korku daha korkunç ve festival daha şenlikli hale geliyor.

Kendi fikrinizi verebilir ve göndermek için akıllı telefonunuzdan bir selfie çekebilirsiniz. tasarımcımıza. Ayrıca galeriden fotoğraf seçimi de yapılabilmektedir. Cadılar Bayramı fotoğrafınızı ve alt yazılarını inanılmaz kılmak için harika değiştiriciyi telefonunuza indirin.

Telefonunuz üzerinden bir fotoğrafa rötuş yapmak ve onu sosyal medya hesaplarınıza göndermek ister misiniz?
Profesyonel fotoğrafçılar için RetouchMe çok yakında. Web uygulaması başladığında bana bilgi verin.