Плечі

Before
After

Як набрати м’язи плеча

Спортивна статура та набір м’язової маси – це дуже важке досягнення. Усі ми маємо певні схильності та властивості тіла, які можуть вплинути на те, як ми виглядаємо на фото. Часто буває, що як би ми не працювали над руками в тренажерному залі, наші м’язи плечей не піддаються фізичній перебудові і не стають достатньо великими. І завжди є до чого причепитися, особливо якщо ви самокритичні. На фото той чи інший недолік зазвичай видно чіткіше, ніж у дзеркалі спортзалу. Тому на допомогу прийде програма Retouchme, яка допоможе швидко і без ваги набрати м’язи на плечах.

Зроби своїми руками вдома

Навіть початківець користувач може використовувати програму. На відміну від більшості програм, Retouchme не має попередніх налаштувань, які автоматично виконують свою роботу. Навпаки, наша онлайн-додаток застосовує необхідні параметри до вашого зображення. Робота виконується вручну та виконується професійними редакторами у Photoshop.

Використання програми та результати

  • Щоб почати використовувати програму Retouchme, вам потрібно лише завантажити та встановити її на свій мобільний телефон.

  • Ви можете знайти RetouchMe в App Store або Play Market, залежно від того, який у вас телефон.

  • Після встановлення програми потрібно вибрати редактор м’язів плечей і застосувати його до фотографії.

  • Якщо ви завершили вибір параметрів, просто натисніть кнопку, надішліть фотографію на обробку та дочекайтеся результатів.

Обробка вашого зображення виконується вручну та онлайн командою наших професійних ретушерів Photoshop. Якщо ви вибрали найпростіші варіанти, то результат не змусить себе довго чекати, зазвичай це займає до 5 хвилин. Якщо ви вибрали кілька варіантів, робота може зайняти до 20 хвилин. У розділі з виконаними роботами ви можете оцінити готовий результат і при необхідності надіслати фото на доопрацювання. Крім того, ви завжди можете додати примітки під фотографією, якщо хочете, щоб наші редактори звертали увагу на конкретні деталі у вашій фотографії та продовжували працювати над ними.

Бажаєте обробляти фотографії зі свого телефону та викладати їх в соціальних мережах?
Незабаром RetouchMe для професійних фотографів. Повідомити про запуск вебдодатку.