Захисна маска для обличчя
Зменшення зморшок
Видалення прищів
Видалити родимки
Згладити шкіру
Худе обличчя
Повніше обличчя
Прибрати асиметрію обличчя
Розмір голови
Вольове підборіддя
Видалення подвійного підборіддя
Довжина шиї
Ширина шиї
Пластика шиї
Видалення опухлості очей
Прибрати червоність обличчя
Прибрати веснянки
Біліші зуби
Вирівнювання зубів
Видалення брекетів
Заміна зубів
Борода
Змінити колір бороди
Зміна кольору волосся
Жіноча зачіска
Ефект сяючого волосся
Об'єм волосся
Чоловічі зачіски
Прибрати неакуратні волоски
Зменшити проділ волосся
Зафарбувати сивину
Приховати облисіння
Зменшення чола
Колір очей
Збільшення очей
Усунення червоних очей
Розкосі очі
Відстань між очима
Прибрати яскраве світло з окулярів
Збільшення губ
Посмішка
Антиблиск
Видалення тіні
Корекція носа
Зменшення вух
Приховати обличчя

Вирівнювання зубів

Before
After

Ви мрієте про широку білу посмішку? Це нормально мати деякі дефекти, ми всі маємо. Якщо ви вважаєте, що діастему неможливо виправити без брекетів, краще скористатися чарівним додатком, щоб виправити проміжок між зубами. Діастема - це порожній простір між двома зубами, розміром від одного до п'яти-шести міліметрів. Між передніми різцями утворюється характерна щілина. При цьому його поява обумовлена ​​спадковістю або аномаліями будови зубних рядів.

Причиною може бути неправильне положення зуба, патологія будови вуздечки, часткова адентія, наприклад, відсутність бічних різців або мікродонтії, малі розміри зубних коронок. Іноді діастема провокується шкідливими звичками, такими як гризти олівці, ручки, нігті. Хороша новина, що ця проблема більше не є проблемою для ваших найкращих фотографій і селфі з друзями. І немає потреби вивчати інструменти Photoshop, щоб покращити його приховування.

Функції програми Diastema fix

Безкоштовна програма Retouchme була створена, щоб показати користувачам, як покращити кожне зображення лише одним кліком. Це легке мобільне програмне забезпечення, яке легко встановлюється на смартфон або планшет і використовується для швидкого редагування будь-яких знімків. Виправлення проміжку між передніми зубами є однією з опцій, доступних у додатку. Перевірте це програмне забезпечення в магазині програм, і ви здивуєтеся, що воно безкоштовне. Кожен варіант редагування оплачується онлайн-кредитами, які можна заробити, граючи у віртуальні ігри або надаючи зворотній зв’язок із сервісами. Якщо вам потрібно більше кредитів, лише дев’яносто дев’ять центів дозволять вам використовувати ретуш будь-якої складності. Змінюйте, змінюйте колір волосся, форму очей, додавайте або видаляйте татуювання та пірсинг, створюйте новий фон і вираз обличчя за допомогою цього маленького ефективного онлайн-помічника.

Як виправити проміжок між зубами?

Зробіть проміжок між зубами, виконавши наступні кілька кроків.

  1. Встановіть програму на телефон. Будь-яка модель буде добре, якщо вона має вбудовану камеру.

  2. Знайдіть зображення, яке потрібно відредагувати, і відкрийте його в програмі одразу після встановлення.

  3. Виберіть варіант редагування, який потрібно застосувати до свого зображення. Зображення може бути будь-якої якості та кількості пікселів.

  4. Надішліть запит команді експертів з ретуші, натиснувши праву верхню кнопку.

  5. Зачекайте лише кілька хвилин, щоб отримати результат і поділіться ним у соціальних мережах.

Заповнення проміжку між зубами ніколи не було таким простим і смішним, як за допомогою програми Retouchme. Тому що роботу з редагування виконує команда професійних дизайнерів і редакторів Photoshop з великим досвідом. Ви можете лягти на диван і почекати лише 5 хвилин, щоб закінчити роботу.

Кожен малюнок стане ідеальним, а посмішка стане ще ширшою, ніж раніше. Тому що додаток гарантує високу якість ретуші. Фотографії буде бездоганно покращено, тому ніхто не зможе побачити інструменти редагування, які працювали зі знімком.

Бажаєте обробляти фотографії зі свого телефону та викладати їх в соціальних мережах?
Незабаром RetouchMe для професійних фотографів. Повідомити про запуск вебдодатку.