Yüz değiştir

Before
After

Hiç en iyi arkadaş resmi meydan okumasını düşündünüz mü? Yüz takas uygulamamız size bu fotoğraf maratonunu kazanma şansı verebilir. Fotoğraflardaki yüzleri değiştirmek, çevrimiçi arkadaşlar arasında en önemli boş zaman aktivitelerinden biri haline geldi. Milyonlarca Android cihaz kullanıcısı, iPhone ve iPad sahibi, resimlerini ve fotoğraf galerilerini en benzersiz şekilde işlemek ve düzenlemek için modern apk'ye sahip olmayı dört gözle bekliyor.

Artık herkesin birlikte çektiğiniz komik fotoğrafları izledikten sonra gülmek için harika bir nedeni olacak. Çünkü bir çiftin her bir karesi ve her özçekimi, fotoğraf fikrini tepeden tırnağa değiştirebilir. Yüzü çevrimiçi olarak başka bir yüzle değiştirmenin birçok yolu vardır, ancak yalnızca Retouchme uygulaması yüz takası, düşük fiyat ve büyük memnuniyet düzeyi ile benzersiz bir deneyim garanti edebilir. Bu kolay ve güzel uygulamayı denemek istiyorsanız, canlı enstantane yapmak için sadece iki kişiye ihtiyacınız var. Retouchme yazılımının ileri teknolojisi sayesinde ünlülerle yapılan komik selfieler kullanıcılarımız için gerçek oldu. Şu andan itibaren, bir Hollywood ünlüsünün özel hayatını sabote etmeye çalışan ünlü bir paparazziyi hissedebileceksiniz. Çeşitli seçenekleri ve cilt tiplerini bir araya getirin, kendinizi eğlence ve eğlence dünyasında bulacaksınız.

Resimlerdeki yüzler nasıl değiştirilir

Ev bilgisayarınıza yüklemek için en son iOS veya ağır bilgisayar yazılımı hakkında endişelenmenize gerek yok. Bu güzel ve kolay görüntü oluşturucuyu kullanmaya başlamak için yalnızca Android veya Apple uygulamalarına sahip akıllı telefonunuza ihtiyacınız var. Elbette, çekim yapmak için yerleşik bir kamera da gereklidir.

  • uygulamayı akıllı telefonunuzun uygulama mağazasından indirin;

  • cihazınızın resim galerisini açın ve değiştirmeniz gereken fotoğrafı bulun;

  • zaten açık olan programın penceresine yapıştırılır;

  • Uygulamak için doğru efekti seçin;

  • Sağ üst köşedeki düğmeyi kullanarak tasarımcılara gönderin.

Takas yüzleri uygulamasını kullanmadan Önce-Sonra

Bu yüz takaslı fotoğraf düzenleyiciyi kullanmaya başlayın ve siz ve arkadaşlarınız için ücretsiz eğlencenin mutluluğunu anlamaya başlayın. Hayatınızın en sevdiğiniz anlarını kırpın, döndürün, değiştirin, kaldırın, iptal edin, değiştirin ve monte edin. Şu andan itibaren, Hollywood yıldızlarının fotoğraflarının modern dergilerde veya portallarda yayınlanmasına neden bu kadar sinirlendiğini anlayacaksınız, çünkü bazen fotoğrafçılar bu küçük hileleri bir fotoğraf çekmek için kullanırlar. Bu hile sadece film yıldızlarının özel hayatlarını mahvetmek için değil, aynı zamanda tüm yıl boyunca gülerek kullanmak için güzel ve hoş takvim görüntüleri yapmak için de kullanılır. Bir fotoğraftaki yüzü başka bir yüzle değiştirmek için Rötuş'u kullandığınızda, vücut tipi veya konum önemli değildir. Tercih ettiğiniz anlık görüntüyü uygulamaya koyun ve çevrimiçi olarak sunulan düzeltme seçeneklerini seçmeye başlayın. Bir dizi fikir ve öneri, sadece küçük bir düzenleme değil, modelinizin cinsiyetini bile değiştirmenizi sağlayacaktır. Önce-sonra sonuçlarını göstermek için düzeltilmiş resimlerin yardımıyla kısa video dosyaları oluşturun.

Neden Retouchme'yi seçmelisiniz

Basit. Resimlerdeki yüzleri değiştirmek için Rötuş uygulaması, tüm modern modeller için kolay bir değiştirici

akıllı telefonlar, tabletler, bilgisayarlar ve kişisel bilgisayarlar. Bellek için ek gereksinim yoktur. Profesyonel yaklaşım. En iyi profesyonel sonucu elde etmek için her bir özçekimi ve görüntüyü yalnızca gerçek tasarımcılar işliyor. Müşterilerle iletişim kurmak için hiçbir otomatik yanıt kullanılmaz.

Kolay erişim. Uygulama kolay ve sezgiseldir. Ek bilgisayar bilgisine sahip olmanıza veya bilgisayar derslerine abone olmanıza gerek yoktur.

Düşük maliyet. Selfie galerinizle veya resimlerle oynamaya başlamak için yalnızca 99 sent gerekir, böylece arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınız düzenlemede harika sonuçlar hakkında şaşırtıcı olmaya başlar. Onları güldürmenin keyfini çıkarın.

Telefonunuz üzerinden bir fotoğrafa rötuş yapmak ve onu sosyal medya hesaplarınıza göndermek ister misiniz?
Profesyonel fotoğrafçılar için RetouchMe çok yakında. Web uygulaması başladığında bana bilgi verin.