Поміняти обличчя

Before
After

Чи думали ви коли-небудь про виклик із зображенням найкращого друга? Наша програма для заміни обличчя може дати вам шанс виграти цей фотографічний марафон. Зміна обличчя на фотографіях стала одним з найважливіших видів дозвілля серед друзів в Інтернеті. Мільйони користувачів пристроїв Android, iPhone та iPad з нетерпінням чекають отримати сучасний apk для обробки та редагування своїх зображень і фотогалерей у унікальний спосіб.

Відтепер у всіх буде чудовий привід посміятися після перегляду смішних фотографій, які ви зробили разом. Тому що кожен знімок і кожне селфі пари можуть змінити уявлення про фото з ніг на голову. Існує багато способів замінити обличчя іншим в Інтернеті, але тільки заміна обличчя в додатку Retouchme може гарантувати унікальний досвід з низькою ціною та величезним рівнем задоволення. Якщо ви хочете спробувати цю легку та приємну програму, вам знадобляться лише дві людини, щоб зробити живий знімок. Смішні селфі зі знаменитостями стали реальністю для наших користувачів завдяки передовій технології програмного забезпечення Retouchme. Відтепер ви можете відчути себе відомим папараці, який намагається саботувати особисте життя голлівудської знаменитості. Комбінуйте різні варіанти та типи шкіри моделей, і ви опинитеся у світі веселощів та розваг.

Як поміняти обличчя на зображеннях

Вам не потрібно турбуватися про останню версію iOS або важке програмне забезпечення для комп’ютера для встановлення на домашній комп’ютер. Щоб почати використовувати цей гарний і простий генератор зображень, вам потрібен лише ваш смартфон з додатками Android або Apple. Звісно, ​​для зйомки також потрібна вбудована камера.

  • завантажте програму з магазину додатків свого смартфона;

  • відкрийте галерею зображень свого пристрою та знайдіть фотографію, яку потрібно змінити;

  • вставити у вікно програми, яке вже відкрите;

  • виберіть правильний ефект для застосування;

  • надішліть його дизайнерам за допомогою кнопки у правому верхньому куті.

До-Після використання додатка swap faces

Почніть користуватися цим редактором фотографій для заміни обличчя та почніть розуміти, що щастя безкоштовних розваг для вас і ваших друзів. Обрізайте, обертайте, змінюйте, видаляйте, скасовуйте, замінюйте та змонтуйте улюблені моменти вашого життя. Відтепер ви зрозумієте, чому голлівудські зірки так сердиться, побачивши, що їхні фотографії публікуються в сучасних журналах чи порталах, тому що іноді фотографи використовують ці маленькі хитрощі, щоб отримати гарячий знімок. Такий трюк використовується не тільки для того, щоб зруйнувати особисте життя зірок кіно, але й для того, щоб зробити гарні та милі календарні зображення, які можна використовувати, сміючись цілий рік. Тип тіла чи місце розташування не мають значення, коли ви використовуєте Retouchme, щоб змінити обличчя на фотографії іншим обличчям. Просто введіть бажаний знімок у програму та почніть вибирати варіанти виправлення, які пропонуються в Інтернеті. Ряд ідей та пропозицій змусить вас змінити навіть стать своєї моделі, а не лише незначне редагування. Створюйте короткі відеофайли за допомогою виправлених зображень, щоб показати результати до-після.

Чому варто вибрати Retouchme

Просто. Додаток Retouchme для заміни обличчя на зображеннях, який легко змінює для всіх сучасних моделей

смартфони, планшети, комп’ютери та ПК. Додаткових вимог до пам'яті немає. Професійний підхід. Тільки справжні дизайнери обробляють кожне селфі та зображення, щоб отримати найкращий професійний результат. Для спілкування з клієнтами не використовуються автоматичні відповіді.

Легкий доступ. Додаток простий та інтуїтивно зрозумілий. Немає необхідності мати додаткові знання з комп’ютера чи підписуватися на комп’ютерні уроки.

Низька вартість. Лише 99 центів потрібно, щоб почати грати з вашою галереєю селфі або зображеннями, щоб ваші друзі та колеги почали дивуватися чудовими результатами редагування. Просто насолоджуйтеся, щоб вони сміялися.

Бажаєте обробляти фотографії зі свого телефону та викладати їх в соціальних мережах?
Незабаром RetouchMe для професійних фотографів. Повідомити про запуск вебдодатку.