Захисна маска для обличчя
Зменшення зморшок
Видалення прищів
Видалити родимки
Згладити шкіру
Худе обличчя
Повніше обличчя
Прибрати асиметрію обличчя
Розмір голови
Вольове підборіддя
Видалення подвійного підборіддя
Довжина шиї
Ширина шиї
Пластика шиї
Видалення опухлості очей
Прибрати червоність обличчя
Прибрати веснянки
Біліші зуби
Вирівнювання зубів
Видалення брекетів
Заміна зубів
Борода
Змінити колір бороди
Зміна кольору волосся
Жіноча зачіска
Ефект сяючого волосся
Об'єм волосся
Чоловічі зачіски
Прибрати неакуратні волоски
Зменшити проділ волосся
Зафарбувати сивину
Приховати облисіння
Зменшення чола
Колір очей
Збільшення очей
Усунення червоних очей
Розкосі очі
Відстань між очима
Прибрати яскраве світло з окулярів
Збільшення губ
Посмішка
Антиблиск
Видалення тіні
Корекція носа
Зменшення вух
Приховати обличчя

Худе обличчя

Before
After

Зробіть своє обличчя стрункішим на кожній фотографії

Якщо ви не настільки ідеальні як топ-моделі з поганим харчуванням, то ваше обличчя, ймовірно, потребує невеликої ретуші за допомогою програми, щоб стрункувати обличчя. А коли звичайні дефекти легко помітити навіть звичайним оком, є унікальні особливості, які виправити тільки професійні руки дизайнерів. Круглі обличчя вважаються першою ознакою нашого процесу старіння або періоду набору ваги. Це, безперечно, може статися з усіма нами, але якщо вам краще бути худим, спробуйте цей чудовий стрункий і худий редактор фотографій. Легка програма, яка здатна знизити вашу вагу і подарувати величезне відчуття задоволення, безцінна. Залиште важкий макіяж і трюки з позуванням іншим. Відтепер вам потрібно подумати, який ракурс краще виглядати меншим. Кожен знімок може бути просто відредагований дизайнерами та опублікований у всіх соціальних мережах в Інтернеті, щоб отримати улесливі компліменти. Існує кілька програм, які можуть гарантувати 100% успіх після постобробки зображень.

Чому потрібно зробити обличчя тоншим?

Є багато причин, щоб ми виглядали худішими. Деякі з нас вважають себе недостатньо хорошими. Кожній людині не завжди подобається виглядати неприродно на картинці, особливо коли в реальному житті наш вигляд набагато кращий. Це ще одна причина вважати додаток Retouchme для шкіри обличчя своїм найкращим другом. Неможливо бути впевненим, що фото крупним планом продемонструють лише переваги, а не якісь візуальні проблеми. Навіть неправильний об’єктив камери та неправильне освітлення можуть спричинити спотворення зображення. Це означає, що, маючи ідеальний вигляд, завжди буде занадто великий ніс, спливаючі щоки, маленькі очі та гігантське підборіддя. Це найпоширеніші проблеми, з якими люди стикаються, дивлячись готовий кадр. Необхідно, щоб образ виглядав максимально реальним, без ефекту «пластичної хірургії». Ось як працює додаток skinny face, коли команда професійних дизайнерів демонструє свій чарівний дотик.

Як зробити обличчя худим на фото?

Хтось може подумати, що процес схуднення обличчя – це тривалий і точний процес. Це правда, тому ви не будете напружуватися з необхідними інструментами для вибору. Довірте цю роботу професіоналам:

  • завантажте програму для фіксації тіла з Android і Apple Store, доступну безкоштовно, для всіх моделей телефонів;

  • вибирайте та додавайте фотографії, які потрібно змінити, за допомогою швидкого покращувача селфі;

  • натисніть кнопку надіслати дизайнеру;

  • зачекайте трохи, щоб зробити гарну фотографію після найкращого макіяжу.

Фотографії до та після використання параметра

Додаток Face Hunter здатний видалити 99% ознак старіння з чола, шиї та навіть волосся. Деякі стрижки здаються несвідомим варіантом, щоб зробити вас більшим на фото. Додавання необхідного об’єму волоссю може змінити загальний вигляд.

Сприймання кольору iPhone може відрізнятися від очей людей, і це може бути одним із способів зробити зображення менш пропорційним.

Навіть широка посмішка, яка має бути унікальним природним секретом краси, може зруйнувати гармонію між верхньою і нижньою частинами портрета.

Смішна програма для стрункого обличчя створює індивідуальний підхід для кожної особистості та способи усунення дрібних дефектів. Вуха, зуби і щоки можуть стати як вашими друзями, так і ворогами. Ось чому Retouchme body shaper існує, щоб надавати найкращі послуги на сайті, роблячи нас шкірішими та привабливішими.

Якщо вам потрібно привернути увагу до очей моделі, то не чекайте, щоб завантажити фоторедактор. Худне обличчя — легке завдання навіть для любителів селфі із зайвою вагою. Відеоуроки та кольорові коректори не потрібні, щоб без особливих зусиль продемонструвати свою найкращу сторону.

Бажаєте обробляти фотографії зі свого телефону та викладати їх в соціальних мережах?
Незабаром RetouchMe для професійних фотографів. Повідомити про запуск вебдодатку.