Göz farı

Before
After

Neden göz farı uygulamasını kullanmamız gerekiyor?

Her kız veya kadın için yuvarlanan göz farı kadar sinir bozucu bir şey yoktur. Bu sorun o kadar yaygın ki, bazılarımız astar kullanmayı reddediyor, modern fırça veya süper uzun ömürlü gölge için büyük meblağlar ödüyor. Yine de profesyonel makyaj teknikleriyle bile, gerçekten ihtiyacınız olduğu anda gözleriniz ve kaşlarınız mükemmel olmayacak. Böyle bir an, tek başınıza veya arkadaşlarınızla bir selfie çekmeye karar verdiğinizde olabilir. Harika bir çekime baktığınızda, makyajın sabahki kadar harika olmadığını fark edeceksiniz.

Yüz tonunuz aydınlatmayla mükemmel bir şekilde eşleştiğinde durumun nasıl değiştiğini hayal edin. Bu bir peri masalı gibi görünebilir, ancak yalnızca en iyi göz farı uygulaması, hava koşullarının ve profesyonellik eksikliğinin üzücü hatalarını düzeltebilir.

Akıllı programlar kadınların ve erkeklerin hayatını kolaylaştırmak için oluşturulur ve kusurları düzeltmeye yardımcı olur. Bu tür sorunlar, yalnızca bir fotoğrafçı veya stilistin profesyonellik eksikliğinden kaynaklanmayabilir. Bazen pozisyonları ve tarzları nasıl hissettiğine göre değiştirmemizi sağlayan bedenimizdir. Bu nedenle akıllı telefonunuzdaki iyi bir uygulama, olası tüm sorunları çözerek günlük durumlarda size yardımcı olmayı amaçlar. Makyaj her zaman mükemmel olmalı. İhtiyacımız olan her zaman harika görünmemizi sağlamak için icat edilmesinin ana nedeni budur. Gölge, göz kalemi ekleyin, tonu, yoğunluğu, ruju, maskarayı, kaşları, saçı ve göz rengini değiştirin. Günün 24 saati resminizle oynayın ve mükemmel bir çizgi çizmemizi boşa harcamayın. Uzun bekleme süreleri ve yoğun rötuşlar olmadan her çekimi iyileştirin. Yazılım, her yaştan ve bilgisayar okuryazarlığından kullanıcılar için erişilebilir olacak kadar basit olmalıdır.

Fotoğrafa göz makyajı eklemek için adım adım

Resimlerinizi hemen ayarlamak için basit ipuçlarını izleyin:

  1. Telefon mağazasında uygulamayı bulun

  2. İndirin ve Android veya iPhone'unuza yükleyin

  3. Geliştirmeniz, temizlemeniz veya ayarlamanız gereken bir resim seçin

  4. Uygulamak için gerekli seçeneği bulun

  5. Talebi tasarımcılarımıza gönderin

  6. Bir fotoğrafı sosyal ağlarda paylaşmak ve yayınlamak için birkaç dakika bekleyin

Göz makyajı düzenleyici özellikleri

Göz makyajı düzenleyici, her modern bayan için vazgeçilmez bir araçtır. Pek çok özellik vardır: 

  • İşlevselliği ve kolay arayüzü, görüntüleri anında çevrimiçi değiştirmeye izin verir. Profesyonel rötuş için saatlerce beklemenin ve kesin bir sonuç elde etmek için büyük meblağlar ödemenin bir anlamı yok. Çünkü hızlı ve hafif rötuş ürünü size kesinlikle tatmin edici fotoğraflardan fazlasını verecektir.

  • Diğer uygulamalarla karşılaştırıldığında, ücretsiz olması büyük bir avantaja sahiptir. Bu, hızlı bir şekilde yüklenip anında kullanılabileceği anlamına gelir. Çevrimiçi oyunlar oynayarak veya sosyal ağları kullanarak kazanılabilen çevrimiçi krediler için düzenleme yapılabilir. Sadece kameranızı hızlı bir çekim için hazırlayın ve onunla çevrimiçi oynayın. Profesyonel photoshop ekibimiz için her kalite ve boyuttaki görsel uygundur.

  • Bir diğer özellik, yalnızca uygulamayla çalışan gerçek tasarımcılar tarafından garanti edilen benzersiz bir bireysel yaklaşımdır. Her düzenleme, dünyanın her yerindeki photoshop uzmanları tarafından yapılır ve yüksek kaliteli işler sunmaya hazırdır. Göz farı fotoğraf düzenleyicimizle çalışmaya başlamak için çevrimiçi sonsuz öğreticileri izlemek için düzenleme araçlarını öğrenmenize ve koruyucu gözlük satın almanıza gerek yoktur. Basit ve hafiftir. Kullanıcıların yapması gereken tek şey, uygulamak ve sonucun tadını çıkarmak için çok çeşitli seçenekler arasından seçim yapmaktır.

Gece ve gündüz çektiğiniz her fotoğraf için kendi profesyonel stilistinizi ve makyaj yardımcınızı edinin. Size büyük bir düzenleme ve resim geliştirme dünyası sunan küçük bir uygulamanın yardımıyla değişikliklerin keyfini çıkarın. Her yaştan ve bilgisayar okuryazarlığından kullanıcılar, herhangi bir hataya mahal vermeden hemen rötuş yapmaya başlayabilirler. Çünkü tüm zor işler çevrimiçi olarak uzmanlar tarafından yapılır. Tek yapmanız gereken, hızlı ve kaliteli hizmetin ve etkileyici sonuçların keyfini çıkarmaktır.

Telefonunuz üzerinden bir fotoğrafa rötuş yapmak ve onu sosyal medya hesaplarınıza göndermek ister misiniz?
Profesyonel fotoğrafçılar için RetouchMe çok yakında. Web uygulaması başladığında bana bilgi verin.