Kaş piercingi

Before
After

Kaş delin

Vücut piercingi moda dünyasında nispeten yeni bir şey. Hobi ucuz değildir ve her malzeme ciltte olmaya uygun değildir. Bu nedenle kaş piercingi özel beceriler gerektirir. Bu nedenle, piercing salonlarını ziyaret etmek maliyetli olabilir. Belki de gençsiniz ve ailenizin böyle bir piercing tutkusuna nasıl tepki vereceği konusunda endişelisiniz. Ya da tam tersine, zaten olgunsunuz ve durumunuz piercing gibi şeyler yapmanıza izin vermiyor. Her durumda, bu aksesuarın sizi nasıl göründüğüne dair her zaman bir fikriniz olabilir. Bu nedenle, RetouchMe uygulaması kaşınızı delmenize ve yeni görünümünüzü değerlendirmenize yardımcı olacaktır.

Fotoğrafa kaş piercingi ekleyin

Bu, yalnızca Photoshop düzenleyicide iyi becerilerle elde edilebilir. Profesyonel rötuş ekibimiz, programı öğrenmek için zaman kaybetmemenizi sağlar. Fotoğrafınızı burada ve şimdi, hızlı ve kolay bir şekilde değiştirebiliriz. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey bir akıllı telefon ve fotoğraflanma isteği.

Sahte kaş piercing uygulaması

Kaşa piercing yaptırmayı planlıyorsanız veya sadece nasıl görüneceğini görmek istiyorsanız akıllı telefonunuz için RetouchMe uygulamasını indirin. Uygulama, tüm popüler platformlarda kullanılabilir.

  • Akıllı telefonunuzdan App Store veya Play Market'e gidin, RetouchMe'yi bulun ve indirin.

  • İndirdikten sonra yükleyici, cep telefonunuzla uygun şekilde etkileşime girebilmesi için uygulamanın haklarını vermenizi isteyecektir.

  • Artık uygulama ile çalışmaya başlayabilirsiniz. Bunu yapmak için telefonunuzda istediğiniz resmi bulun veya uygulamanın içindeyken yeni bir resim çekin.

  • Seçilen görüntünün hemen altında bir dizi seçenek olacaktır. Pierce kaş düzenleyiciyi bulun ve işlenmek üzere resminizi gönderin.

Uygulama çevrimiçi çalışır ve profesyonel rötuşlardan oluşan ekibimiz tarafından manuel olarak düzenlenir.

Çalışmanın sonucu, uygulamanızda hazır görsellerin olduğu bölümde görünecektir. Yapılan çalışmalarda herhangi bir eksiklik fark ederseniz, editörlerimize nelere dikkat etmeniz gerektiğini notlarda belirterek her zaman yeniden çalışmaya gönderebilirsiniz.

Telefonunuz üzerinden bir fotoğrafa rötuş yapmak ve onu sosyal medya hesaplarınıza göndermek ister misiniz?
Profesyonel fotoğrafçılar için RetouchMe çok yakında. Web uygulaması başladığında bana bilgi verin.