Пірсинг брови

Before
After

Проколіть брову

Пірсинг є відносно новим у світі моди. Хобі коштує недешево, і не кожен матеріал підходить для перебування в шкірі. Таким чином, пірсинг брів вимагає спеціальних навичок. Тому відвідування салонів пірсингу може обійтися дорого. Можливо, ви молоді і переживаєте, як ваші батьки відреагують на таку пристрасть до пірсингу. Або, навпаки, ви вже дорослі, і ваш статус не дозволяє робити такі речі, як пірсинг. У будь-якому випадку, ви завжди можете мати уявлення про те, як виглядає цей аксесуар. Тому програма RetouchMe допоможе вам проколоти брову та оцінити ваш новий вигляд.

Додайте пірсинг брів до фотографії

Цього можна досягти лише з хорошими навичками роботи з редактором Photoshop. Команда наших професійних ретушерів подбає про те, щоб ви не витрачали час на вивчення програми. Ми можемо змінити ваше фото тут і зараз, швидко та легко. Для цього потрібен лише смартфон і бажання фотографуватися.

Додаток для фальшивих брів

Якщо ви плануєте зробити пірсинг брови або просто хочете побачити, як це буде виглядати, завантажте програму RetouchMe для свого смартфона. Програма доступна для всіх популярних платформ.

  • Відкрийте App Store або Play Market зі свого смартфона, знайдіть і завантажте RetouchMe.

  • Після завантаження програма встановлення попросить вас надати права на програму, щоб вона могла належним чином взаємодіяти з вашим мобільним телефоном.

  • Тепер ви можете почати працювати з програмою. Для цього знайдіть на телефоні потрібне зображення або зробіть новий знімок у програмі.

  • Перед вибраним зображенням буде кілька варіантів. Знайдіть редактор для брів Pierce і надішліть своє зображення для обробки.

Додаток працює онлайн і редагується вручну нашою командою професійних ретушерів.

Результат роботи з'явиться в розділі з готовими зображеннями у вашій програмі. Якщо ви помітили якісь недоліки в виконаній роботі, ви завжди можете відправити її на доопрацювання, вказавши в примітках, на що потрібно звернути увагу нашій редакції.

Бажаєте обробляти фотографії зі свого телефону та викладати їх в соціальних мережах?
Незабаром RetouchMe для професійних фотографів. Повідомити про запуск вебдодатку.