Şiş göz giderme

Before
After

Retouchme ile çevrimiçi fotoğraf düzenleyicide koyu halkaları kaldırın

Yüzümüzde en iyi resmi bile mahvedebilecek birçok sinir bozucu unsur var. Bu yıkıcı sorunlardan biri, çevrimiçi olarak koyu halkalar fotoğraf düzenleyicisini kaldırarak başarıyla çözülebilir. Şiş gözler genetik özelliğiniz veya çok çeşitli nedenlerden kaynaklanabilir: yanlış beslenme, parti gecesi, hastalık veya sadece kötü ışık açısı. Bu göz torbaları kesinlikle özçekimi daha az tatmin edici hale getirecek. İyi haber şu ki, uykusuz bir gecenin belirtilerini silmenin her zaman farklı yolları vardır. Maskeleme makyajıyla daha fazla zaman harcayabilir, sihirli krem ​​satın alabilir veya sadece özel yazılımları kullanabilirsiniz.

Koyu halkalardan kurtulmak için Retouchme uygulamasının kırışıklık ve siyah nokta sayısını azaltma özelliği onaylandı. Uzman photoshop tasarımcıları tarafından kullanılan beyazlatma araçları, görünümünüzdeki görsel karanlığın gölgelerini en aza indirerek görüntüleri doğal olarak temiz tutar ve müşterilerin gülümsemesini geri getirir. Dairelerin ve göz torbalarının anında kaldırılması, portre görünümünü iyileştirmek için ek filtreler ve düzenleme uygulamaları arayan istemci için işlem sonrası süresini kısaltır.

Her telefon modeli, bu küçük boyutlu göz torbalarını kaldır uygulamasını yükleyebilir. Çok fazla zaman ve para harcamadan her hatayı eğlenceli ve kolay bir şekilde düzeltmenize izin verecektir. Bu rahat özçekim düzelticiyi kullanmaya başlamak için ek bilgisayar bilgisi gerekmez.

Fotoğraflarda göz altındaki koyu halkalar nasıl düzenlenir

Küçük kusurlar nedeniyle harika çekimleri silmeden kendi photoshop mücadelenize başlamaya hazır olun:

  1. Göz torbalarından kurtulmak için Android veya iPhone uygulama mağazanızdan Retouchme uygulamasını bulun ve yükleyin;

  2. Uygulamayı açın, telefon belleğinden bir görüntü seçin veya yerleşik kamera ile hemen yeni bir tane yakalayın.

  3. Çok çeşitli düzenleme seçenekleri arasından gerekli seçeneği belirleyin;

  4. Talebi tasarımcılara gönderin ve nihai sonucu bekleyin.

Seçenek kullanmadan önceki ve sonraki fotoğraflar

Bu göz torbası çıkarma uygulaması yardımıyla yapabileceğiniz küçük bir düzenleme çalışması için profesyonel rötuş uzmanına ödeme yapmanıza gerek yok. Doğal çekiciliği ile kesinlikle hayran bırakacak çarpıcı bir sonuç elde etmek için sadece 5 dakika yeterlidir. Sizi daha yaşlı ve yorgun gösteren yaşlanan kırışıklıkları ve koyu lekeleri unutun. Başka hiçbir yüz veya vücut kusuru, fotoğraf çekmek için mükemmel bir anı mahvedemez. Profesyonel kurgu uzmanlarının akıllı dokunuşlarıyla gözlerdeki şişkinlik artık sizin sorununuz değil. Resmi iyileştirmek için yalnızca grafik rötuş yazılımı uygulayarak sert ışıklardan ve ağır kozmetiklerden kaçının.

Retouchme Fotoğraf düzenleyicisinin olanakları

Hızlı. Fotoğraflardaki göz altı torbalarını sadece 5 dakikada düzenleyebilen başka bir program yok. Doğru çalışma, Retouchme uygulamasının en önemli özelliğidir.

Bireysel yaklaşım. Yalnızca gerçek kişiler ve gelişmiş photoshop düzeyine sahip profesyonel tasarımcılar resmin her bir santiminde çalışıyor.

Düşük maliyetli. Retouchme, çevrimiçi olarak sunulan veya en az doksan dokuz sent ödeme yapan çevrimiçi kredileri kullanmaya izin veren ücretsiz bir uygulamadır. Bu rekabetçi maliyet, en yüksek kalitede fotoğraf işleme işini düzenlemeyi içerir.

Kullanılabilirlik. Bu basit uygulama, çevrimiçi olarak çeşitli uygulama mağazalarından indirilmeye hazır.

Telefonunuz üzerinden bir fotoğrafa rötuş yapmak ve onu sosyal medya hesaplarınıza göndermek ister misiniz?
Profesyonel fotoğrafçılar için RetouchMe çok yakında. Web uygulaması başladığında bana bilgi verin.