Збільшення частин тіла

Before
After

На сьогоднішній день пластична хірургія тіла є популярним способом оздоровлення. Хоча лягання під ніж має суттєві мінуси. Перш за все, якщо ви хочете збільшити частини тіла, ви ризикуєте своїм здоров’ям і зовнішністю. По-друге, ціна на послуги хірургії зазвичай дуже висока.

Якщо ви хочете отримати уявлення про те, як ви виглядаєте після пластичної операції по формі тіла, вам не потрібно робити її по-справжньому. Ви можете просто редагувати своє тіло в цифровому вигляді за допомогою програм для редагування фотографій.

Додаток для збільшення частин тіла

RetouchMe — потужна програма для збільшення частин тіла. Він підтримує два типи хірургічного меню для редагування рис обличчя та тіла. За допомогою програми RetouchMe для покращення частин тіла ви можете збільшити або зменшити зріст, звузити талію, обличчя, руки, ноги, збільшити очі, губи, груди, сідниці та багато іншого.

Додаток для редагування тіла RetouchMe, розроблений українськими професійними фотографами, дуже простий у використанні. Його можна безкоштовно завантажити з AppStore та Google Play.

Прості кроки для програми, щоб збільшити частини тіла:

  • Відкрийте свою фотографію
  • Виберіть функцію, яку хочете налаштувати
  • Натисніть «Надіслати дизайнеру»
  • Ретушування буде виконано миттєво

Отже, створіть ідеальну форму свого тіла за допомогою RetouchMe правильно геть!

Бажаєте обробляти фотографії зі свого телефону та викладати їх в соціальних мережах?
Незабаром RetouchMe для професійних фотографів. Повідомити про запуск вебдодатку.