Gözler arasındaki mesafe

Before
After

Fotoğrafta gözler arasındaki mesafeyi değiştirin

Dünyada görünüşünden tamamen memnun olan ve onunla her şeyin mükemmel olduğunu söyleyebilen muhtemelen çok az insan vardır. Bir yüz veya portrenin bizim için özel bir anlamı vardır çünkü vücudumuzun en açıkta kalan kısmıdır ve her zaman ilgi odağıdır. Diğer kusurlarınız kıyafetlerin altına gizlenebiliyorsa, maske takmadığınız sürece bu yüzle çalışmaz. Ancak maskeyle bile hala gözleriniz var ve orada bile fotoğrafta ideal görünmek için ayarlamalar yapabilirsiniz. Tanıdıklıkların genellikle sosyal ağların topraklarında gerçekleştiği modern dünyada, burada bir temas kurmak için ilk izlenim çok önemlidir. Gözlerinizde büyük bir değişiklik yapmanıza gerek yok. Bazen aradaki mesafeyi hafifçe artırmak veya azaltmak yeterlidir ve resminiz farklı algılanacaktır.

Gözler arasındaki geniş mesafe, geniş elmacık kemikleri için iyi bir eşleşmedir. Ancak, kendinizin veya arkadaşınızın fotoğrafıyla eğlenmek istiyorsanız, iki göz arasındaki mesafe gerçekten uzaylı gibi görünmenize neden olabilir.

Çevrimiçi gözlerinizin arasındaki mesafeyi artırın

RetouchMe, sıradan akıllı telefon kullanıcılarının çevrimiçi görünümlerini değiştirmeleri için tasarlanmış bir uygulamadır. Herhangi bir otomatik ön ayar içermez, seçtiğiniz seçenekler, profesyonel Photoshop editörlerinden oluşan ekibimizin işi yapması için bir talimattır. Gördüğünüz gibi, fotoğraf işleme manuel olarak yapılıyor, bu da diğer uygulamaların işlevselliğine kıyasla önemli bir avantaj. Görünümünüzü değiştirmenin en kolay yolu olan RetouchMe uygulamasıyla fotoğrafınızı düzenleyin.

Göz mesafesi uygulaması

RetouchMe'yi almak için akıllı telefonunuza yüklemeniz gerekir.

  • App Store'da bulun ve yükle'ye basın

  • Bir fotoğraf seçin veya bir çekim yapın

  • Seçenekleri uygula

  • İşlenmek üzere gönderildi

Sonuçlar 5 dakika içinde geliyor. Fotoğrafınıza uygulanan seçeneklerle ek notlar göndermekten çekinmeyin.

Telefonunuz üzerinden bir fotoğrafa rötuş yapmak ve onu sosyal medya hesaplarınıza göndermek ister misiniz?
Profesyonel fotoğrafçılar için RetouchMe çok yakında. Web uygulaması başladığında bana bilgi verin.