Renk sıçratması

Before
After

Fotoğraf çekerken, genellikle bazı ayrıntıları (insanlar, binalar veya görüntünün başka bir bölümünü) vurgulamamız veya siyah beyaz fotoğrafı renk vurgusu ile geliştirmemiz gerekir. Ressamlar, başyapıtlarını değiştirmek ve geliştirmek için genellikle çeşitli renkli kombinasyonlar veya ince bir ışık ve gölge oyunu kullanırlar. Ancak, özellikle fotoğraf çekilmişse, fotoğrafla ne yapmalıyız? Onu atıp bir tane daha mı almamız gerekiyor? İmajımızı uzak bir yerde yapabileceğimizi düşünürsek kulağa korkunç geliyor. Yine de, bir çıkış yolu var. Harika fotoğrafları çevrimiçi hale getirmek için renkli sıçrama fotoğraf düzenleyicisini indirin.

Color Splash Photo Editor ile Daha Fazla Fayda

Renk sıçrama uygulaması, en önemli ayrıntılara (kıyafetler, çiçekler, insanlar, vb.), ana nesnelere veya arka plana ışık ekleme. Ayrıca, böyle bir teknik, özellikle bir ürünü (mal veya hizmet) veya bir markayı (isim, logo) web sitesinde tanıtmak için belirli bölgelere izleyicinin dikkatini çekmeye çalışırken, ticaret ve bloglama için özellikle aranır.

Açık renk sıçrama efekti, ruh halini ayarlamak, bir atmosfer yaratmak, inanılmaz duygu çeşitlerini temsil etmek için büyük anlam ifade etse bile. Ayrıca benzersiz dramatik fotoğraflar oluşturabilir ve grinin bütün tonlarını gösterebilir.

Color Splash Uygulaması Nasıl Kullanılır

 • Retouch.me'yi Android veya iOS cihazınıza ücretsiz indirin.
 • Rengi Seçin Sıçrama seçeneği.
 • Galerinizden bir fotoğraf seçin ve ekleyin.
 • Görüntünün düzenlenecek kısmına (araba, elbise, yüz veya başka bir şey) dokunun ve işaretleyin.
 • Renk Sıçrama uygulayın ve daha fazla yaratıcılık için başka efektler ekleyin.
 • Bitirdikten sonra, seçilen görüntünün boyutunu ve biçimini ve görüntünün kendisini kaydedin.
 • ul>

  Süreci daha net hale getirmek için bir eğitim videosu da izleyebilirsiniz.

  Renkli açılış resmi, görüntüleri tasarlamanıza ve en iyi tercih ettiğiniz şeyi elde etmenize yardımcı olur, yoksa kitlenizin beğeneceğini elde edersiniz en çok sana göre. Her durumda, renk sıçraması düzenleme, bir nesneyi görüntülerin odağına getirerek onları güzel ve benzersiz hale getirmenin iyi bir yoludur.

Telefonunuz üzerinden bir fotoğrafa rötuş yapmak ve onu sosyal medya hesaplarınıza göndermek ister misiniz?
Profesyonel fotoğrafçılar için RetouchMe çok yakında. Web uygulaması başladığında bana bilgi verin.