Сплеск кольору

Before
After

Під час зйомки нам зазвичай потрібно виділити деякі деталі (людей, будівлі чи будь-яку іншу частину зображення) або підкреслити чорно-білу фотографію кольоровим акцентом. Художники зазвичай використовують різноманітні кольорові комбінації або тонку гру світла і тіні, щоб змінити та покращити свої шедеври. Однак що робити з фотографією, особливо коли знімок вже зроблений? Ми повинні його викинути і взяти ще один? Звучить жахливо, зважаючи на те, що ми можемо зробити свій образ у віддаленому місці. Проте вихід є. Просто завантажте редактор фотографій Color splash, щоб отримати чудові фотографії в Інтернеті.

Більше переваг із Color Splash Photo Editor

Додаток Color Splash дозволяє отримати глибокі та насичені кольори, зосередившись на найважливіших деталях (одяг, квіти, люди, тощо), додаючи світло до основних об’єктів або фону. Більше того, такий прийом особливо затребуваний фор-комерцією та веденням блогів, коли намагаються звернути увагу глядача на певні зони з метою просування продукту (товарів чи послуг) чи бренду (назва, логотип) на сайті.

Навіть як ефект світлого сплеску має велике значення для створення настрою, створення атмосфери, що представляє неймовірні різноманіття емоцій. Він також здатний створювати унікальні драматичні фотографії та демонструвати всі відтінки сірого.

Як використовувати програму Color Splash

  • Завантажте Retouch.me на свій пристрій Android або iOS безкоштовно.
  • Виберіть колір. Опція сплеску.
  • Виберіть і додайте фотографію зі своєї галереї.
  • Торкніться та позначте частину зображення, яку потрібно відредагувати (автомобіль, сукню, обличчя чи будь-що інше).
  • Застосуйте Color Splash та додайте інші ефекти для більшої творчості.
  • Закінчивши, збережіть вибраний розмір і формат зображення, а також саме зображення.
  • Ви також можете переглянути відеоурок, щоб зробити процес більш зрозумілим.

    Мистецтво кольорових сплесків допомагає створити зображення та отримати те, що вам більше подобається, або ви отримаєте те, що оцінить ваша аудиторія найбільше, на вашу думку. У будь-якому випадку, редагування кольорових сплесків — це хороший спосіб зробити об’єкт у фокусі зображень, зробивши їх красивими та унікальними.

Бажаєте обробляти фотографії зі свого телефону та викладати їх в соціальних мережах?
Незабаром RetouchMe для професійних фотографів. Повідомити про запуск вебдодатку.