Renk düzeltmesi

Before
After

Herkes fotoğraflarında mükemmel görünmek ister. İnsanlar ilaç alıyor, makyaj için saatler harcıyor, makyöz ve stilistlere para harcıyor. Ancak başka bir yol daha var - kolay, kullanışlı ve uygun fiyatlı. RetouchMe, renkli fotoğraf düzenleyici uygulamasıdır. Projenin misyonu, herhangi bir fotoğrafın pratik olarak rötuşlanmasına yardımcı olmaktır. Minimum ekran ve yalnızca temel görevi yerine getirmek için çağrılan en gerekli işlevlerle kullanımı son derece basittir - rötuş için fotoğrafın gönderilmesi.

Bu renk değiştirici uygulaması nasıl çalışır?

 • Resminizi renk düzeltme uygulaması aracılığıyla tasarımcıların stüdyosuna gönderir ve işlenmiş varyantını alırsınız (kural olarak, en fazla 7 dakika içinde).
 • Göndermeden önce, rötuş yaparken - vatanı veya kırışıklıkları gidermek, göğüsleri büyütmek veya bacakları daha uzun yapmak için tam olarak neye dikkat etmeye değer olduğunu belirtin.
 • Tasarımcının tam olarak ne üzerinde çalışacağını not etmek için, uygun olanı bastırın. uygulamada rozet.

Resimlerdeki renkleri değiştirmek, yaşınızı düzeltmek ve görünüşünüzdeki tüm kusurları silmek için uygulamayı indirin. Herhangi bir seçeneğe dokunun ve karşı konulmaz olun. Çevrimiçi fotoğraf işlemenin temel etkileri:

 • meme büyütme, göğsünüzü daha büyük ve daha güzel yapar;
 • bel inceltme size ince bir bel verir;
 • karın küçültme size düz bir karın sağlar;
 • kalça düzeltmenin şekli onları ideal kılar;
 • kalça düzeltme kalçalarınızı düzleştirir;
 • cilt temizleyicinin eksiklikleri kırışıklıklar, doğum lekeleri olmadan vücudunuzu temiz ve pürüzsüz hale getirir;
 • cilt dokusu giderici her duruşta mükemmel görünmenize yardımcı olur;
 • selülit giderici vücudunuzun genç ve gergin olmasını sağlar;
 • bacak inceltme mükemmel bacaklara sahip olmanızı sağlar;
 • bacakları uzatma daha çocukken bile bacaklarınızın uzamasını sağlar;
 • kol inceltme hediyeleri size inceltir kollar;
 • kas kazanımı vücudunuzu şekillendirir;
 • bronzlaşma sayesinde güzel bir bronzluk elde edersiniz.

Özel dövme ve logo çıkarma seçenekleri, kıyafetleri ütüleme. Ayrıca gölgeyi düzeltebilir, kırmızı gözleri kaldırabilir, sıçrama ekleyebilir veya kaldırabilirsiniz. Yüzün ne olacak? Tasarımcılar her şeyi boyayabilir, silebilir veya değiştirebilir.

Kırışıklıkların, benlerin düzeltilmesi alnınızı, çenenizi, yanaklarınızı ve göz çevrenizdeki cildi pürüzsüzleştirir. Sivilceleri yok edebilir, yüz inceltici kullanabilir, elmacık kemikleri ekleyebilir, sivilcelerden kurtulabilirsiniz. Diğer işlevleri seçebilirsiniz - diş beyazlatma, diş tellerini çıkarma. Saçınızdan memnun değil misiniz? Sorun değil, sadece saç hacminizi veya gri saç kaplamanızı değiştirmek için sipariş verin. Ayrıca kulak küçültme, göz büyütme, dudak büyütme, burun düzeltme talebinde bulunabilirsiniz.

Değiştiriciye iPhone, iOS ve Android'deki gadget'lardan erişilebilir. RetouchMe ücretsizdir. Ancak, her fotoğrafın düzenlenmesi için 0,99 ABD doları ödemeniz gerekir. Maksimum 4 parametreyi düzenleyebilirsiniz. Tasarımcılar profesyonelce çalışırlar, bu nedenle kimse görüntünün rötuşlandığını tahmin edemez.

Birçok filtre için ihtiyacınız olan herhangi bir rötuş gücünü (doğal, normal, yoğun) seçebilirsiniz. Bu seçenek, siz ve tasarımcı arasında tam bir karşılıklı anlayışı garanti eder. Uygulamada bir kamera var, bu yüzden fotoğrafı bilgisayarınızdan indirebilir veya bir selfie çekip tasarımcılara gönderebilirsiniz. İyi bir mizah anlayışınız varsa, komik şablon oluşturucu seçeneğini kullanabilir ve eğlenceli veya sıra dışı şablonlar ekleyebilirsiniz. Fotoğrafın arka planını değiştirmek, çeşitli gösteri yerleri şablonları eklemek için bir şanstır.

Seçici arayüz, herhangi bir seçenek kümesinin seçilmesine olanak tanır. Uygulamada desenlerin olduğu bir galeri de var. Sonuç olarak, herhangi bir sosyal ağda ve tüm dünyada paylaşmaktan mutlu olacağınız fotoğrafı elde edersiniz.

Telefonunuz üzerinden bir fotoğrafa rötuş yapmak ve onu sosyal medya hesaplarınıza göndermek ister misiniz?
Profesyonel fotoğrafçılar için RetouchMe çok yakında. Web uygulaması başladığında bana bilgi verin.