Чокери

Before
After

Намисто-чокер

З незапам'ятних часів жіноча шия була предметом захоплення. Він був прикрашений діамантовими ланцюжками та іншими красивими аксесуарами. У наш час всі ці предмети розкоші втратили частину своєї актуальності. На зміну їм прийшли простіші, але не менш витончені аксесуари, і одним з них є кольє-чокер. Чокер на шиї жінки може викликати найрізноманітніші почуття, від витонченості до смирення. Вибираючи певні фасони, чокер може стати незамінною частиною одягу, яка підкреслює стиль і харизму сфотографованої людини. На деяких фотографіях чокер буквально просить з'явитися на місці. Якщо ви хочете поекспериментувати зі своїм зображенням на готових фотографіях, програма RetouchMe готова допомогти вам із цим завданням.

Додайте намисто-чокер на фото онлайн

Ви можете виконати таке завдання в Photoshop. За браком часу або навичок передбачається використання різноманітних додатків для роботи з фотографіями. Більшість програм засновані на пресетах, що означає автоматичну обробку. Але це не наш випадок. Додаток RetouchMe працює в режимі онлайн, а робота над вашими зображеннями виконується вручну командою професійних редакторів і ретушерів Photoshop. Щоб оцінити функціональність нашого додатка, достатньо мати смартфон і бажання експериментувати!

Використання програми Choker

Додаток працює з пристроями Samsung та  Apple.

  • Щоб встановити, потрібно зайти в Play Market або App Store і знайти там програму RetouchMe.

  • Під час встановлення з’явиться сповіщення про необхідні права для надання програми для роботи з вашим телефоном.

  • Ви можете вибрати з готових фотографій або зробити фото безпосередньо в програмі.

  • Редактор намиста чокер є серед інших варіантів під зображенням на ваш вибір. Виберіть потрібні параметри та надішліть фотографію на обробку.

Виконані завдання будуть розміщені у відповідному розділі програми. Зазвичай на виконання роботи потрібно від 5 до 20 хвилин, але це також залежить від кількості та складності вибраних варіантів. Ви завжди можете вибрати різні варіанти для одного зображення. Якщо вам потрібна особлива обробка вашого зображення, ви можете надіслати нотатки під вибраним зображенням, щоб наші редактори звернули особливу увагу на ці деталі. При першому знайомстві з додатком ви отримаєте доступ до тестових функцій, щоб ви могли оцінити нашу роботу перед покупкою.

Бажаєте обробляти фотографії зі свого телефону та викладати їх в соціальних мережах?
Незабаром RetouchMe для професійних фотографів. Повідомити про запуск вебдодатку.