Захисна маска для обличчя
Зменшення зморшок
Видалення прищів
Видалити родимки
Згладити шкіру
Худе обличчя
Повніше обличчя
Прибрати асиметрію обличчя
Розмір голови
Вольове підборіддя
Видалення подвійного підборіддя
Довжина шиї
Ширина шиї
Пластика шиї
Видалення опухлості очей
Прибрати червоність обличчя
Прибрати веснянки
Біліші зуби
Вирівнювання зубів
Видалення брекетів
Заміна зубів
Борода
Змінити колір бороди
Зміна кольору волосся
Жіноча зачіска
Ефект сяючого волосся
Об'єм волосся
Чоловічі зачіски
Прибрати неакуратні волоски
Зменшити проділ волосся
Зафарбувати сивину
Приховати облисіння
Зменшення чола
Колір очей
Збільшення очей
Усунення червоних очей
Розкосі очі
Відстань між очима
Прибрати яскраве світло з окулярів
Збільшення губ
Посмішка
Антиблиск
Видалення тіні
Корекція носа
Зменшення вух
Приховати обличчя

Зміна кольору волосся

Before
After

Додаток зміни, який дозволяє змінювати колір волосся

Немає жінок, які б ніколи не хотіли змінити стиль, зовнішність, обличчя, тип статури чи навіть колір шкіри. Для жінок різних націй, віків і культур природно змінюватися і дивувати своїх друзів, колег, батьків, а іноді й самих себе.

Чоловіки та жінки в усьому світі мріють мати програму для зміни кольору волосся негайно, не замовляючи або замовляючи у свого перукаря, а потім розчаровуються якістю фарбування. Якість роботи та професійний підхід – головне для кожного з нас. Уявіть, як легко це було б, якби одним чарівним клацанням ви могли спробувати різноманітні образи різних професійних стилістів з усього світу.

Редагування зовнішнього вигляду та невеликих виразів обличчя в Інтернеті є відомим запитом у наш час. Мільйони користувачів у соціальних мережах витрачають години на постобробку, а ще більше грошей на професійну ретушування кожного окремого знімка.

Додаток для зміни кольору волосся може цілодобово редагувати кожне селфі та фотографії, які ви вибираєте зі своєї галереї, середнього, легкого або розширеного. Професійний індивідуальний підхід наших досвідчених дизайнерів дозволяє нам гарантувати 100% задоволення від оброблених фотографій. Зміна кольору волосся онлайн-редактор фотографій - найкращий безкоштовний генератор макіяжу. Розважайтеся та смійтеся, насолоджуючись різними варіантами, які можна застосувати до кожного селфі.

Жоден інший стиліст не зможе змінити ваш образ так швидко та легко, використовуючи лише телефон, уяву та лише 99 центів.

Як змінити колір волосся за допомогою програми

Щоб почати редагування за допомогою простого інтерфейсу програми, вам потрібно лише підключення до Інтернету та бажання якомога швидше розважитися. На комп’ютері чи смартфоні не потрібне додаткове програмне забезпечення чи пам’ять.

1. Просто відкрийте свій магазин додатків і знайдіть програму Retouchme, щоб змінити колір волосся на фотографії.

  1. Завантажте його на свій мобільний пристрій і відкрийте галерею зображень.

  2. Знайдіть зображення, яке потрібно змінити.

  3. Натисніть потрібний ефект із багатьох онлайн-опцій.

Чарівний процес редагування почнеться після того, як ви надішлете запит нашим дизайнерам за допомогою кнопки у верхньому правому куті.

Приклади кольорів, які можна вибрати

Немає необхідності турбуватися про сивину, яка у вас з’являється з роками. Час від часу ви бачите це в дзеркалі, але це вже не проблема. Все, що вам потрібно, це відкрити програму для зміни кольору волосся та почати обробляти свій зовнішній вигляд в Інтернеті за допомогою робочого столу вашого смартфона та лише одного пальця. Мобільний помічник макіяжу дозволить вам змінити себе та свій стиль незалежно від того, чи є ви щасливим власником iPod, iPhone чи Android пристрою. Кожен ios легко використовується для цієї невеликої та простої програми, яка дозволяє вам вибирати не тільки найкращу обробку для вашого обличчя, тіла та зморшок, але й змінювати різні типи фону для кожного окремого зображення, яке у вас є в галереї. Якщо ви хочете щоб здивувати своїх друзів, рідних чи колег нещодавно завантаженою фотографією, опублікованою в соціальних мережах, просто спробуйте нашу програму та насолоджуйтеся стільки фотографій, скільки ви хочете обробити. Для цієї простої програми, яка займає лише невелику частину пам’яті вашого смартфона, немає обмежень. Мобільна ретушь, яка змінює стиль і макіяж, дозволить вам поєднувати стилі, не витрачаючи багато часу, нервів і грошей. Щоб почати нову сторінку вашого життя, потрібна лише вбудована камера вашого телефону.

Ви можете почати змінювати зачіску не лише з глобального перетворення з білого на червоний або чорний, а й використовуючи кілька відтінків того самого кольоротипу, який у вас уже є. Лише 99 центів відкриють двері в чарівний світ редагування фотографій без додаткових знань із постобробки.

Просто знайдіть потрібний ефект і надішліть дизайнерам. Запит буде оброблено досвідченими фахівцями фотошопу, які зможуть ідеально підібрати обраний ефект і налаштувати ваше фото, щоб воно виглядало природно. Косметичний дотик не буде помічено навіть дуже уважним оком.

Кількість відтінків і тонів доступні на веб-сайті в пропозиціях кольорової панелі програми.

Бажаєте обробляти фотографії зі свого телефону та викладати їх в соціальних мережах?
Незабаром RetouchMe для професійних фотографів. Повідомити про запуск вебдодатку.