Maskeler

Before
After

Maske fotoğrafı düzenleme, kişisel veya aile fotoğrafını gizemli veya romantik, komik veya korkutucu ama her zaman mükemmel hale getirmek için harika animasyonlar oluşturmak için en iyisidir. Maske fotoğraf editörü, oldukça gerçekçi vampirler ve diğer pisliklerle sıradan sıkılmış partiyi çılgın maskeli baloya dönüştürebilir. Disney dünyasının hayranıysanız veya partideki dehşeti hayal ediyorsanız - hiçbir şey imkansız değildir. Maske uygulamasını iPhone veya Android cihazınıza indirin ve editörlerimizin ve tasarımcılarımızın oluşturduğu görüntülerde yeni kutlamanın tadını çıkarın.

Yüz Maskesi Fotoğraf Düzenleyici Çevrimiçi– Yeni Yüzü, Parti

Fotoğraf maskesi uygulamasını ücretsiz yükleyin ve ihtiyacınız olan efekti yaratın.

  • Gözlerinizi daha derin ve daha etkileyici hale getirmek için fotoğrafa maske ekleyin.
  • Doğal veya film güzelliğinin yaratıcısı olun.
  • Ünlü kişinin maskelerini veya defilelerdeki aksesuarları eklemek için seçenekleri kullanın.
  • Oluşturmak, değiştirmek veya değiştirmek için maskeyi seçin. resimleri, portreleri ve hatta profesyonel fotoğrafları iyileştirme.

Çevrimiçi yüz maskesi fotoğraf düzenleyicisi, telefonunuz veya iPad'iniz için yüksek kaliteli bir yazılımdır. Böyle harika bir uygulama ile başka bir yazılıma veya başka bir illüstratöre ihtiyacınız yok. Fotoğraf veya selfie çekmek için galeriyi veya dahili kamerayı kullanın, nesneyi yakalayın ve harika maskeyi ekleyin. Kadını, erkeği veya herhangi bir kişiyi hareket halindeyken, gülümseyerek veya başkalarıyla konuşurken yakalayabilirsiniz - maskeyi ekledikten sonra doğal ve havalı görüneceklerdir. Bu tür fotoğrafları web sitesine, albüme yerleştirmeye veya topluluklarınızda paylaşmaya değer.

Telefonunuz üzerinden bir fotoğrafa rötuş yapmak ve onu sosyal medya hesaplarınıza göndermek ister misiniz?
Profesyonel fotoğrafçılar için RetouchMe çok yakında. Web uygulaması başladığında bana bilgi verin.