Göğüs boyutu

Before
After

Göğüs büyütme

Neden bir göğüs fotoğrafı düzenleyicisine ihtiyacımız var?

Meme büyütme kadar sık ​​talep edilecek başka bir seçenek yoktur. Erkeklerin eşlerinin ve kız arkadaşlarının göğüslerine daha da fazla şevkle hacim katmak istemeleri şaşırtıcı derecede ilginçtir. Bu konunun yıllardır gündemde olduğu bir sır değil. Yine de tüm kullanıcılar ve sosyal ağ sevenler, bazen plastik cerrahın ve pahalı bir rötuşun titrek bir görünüm elde etmek için gerekli olmadığını bilmiyor. Dijital pazar hayatımızı kolaylaştırabilecek çeşitli yazılımlarla dolu olduğundan, çevrimiçi olarak göğüs büyütmek için uygulamalar da var. Bu basit ve hızlı bir hizmettir, ancak tüm göğüs büyütme fotoğraf düzenleyicileri yüksek kaliteli sonuçlar elde edemez. Vücudun herhangi bir bölümünün büyütülmesi, temel insan anatomisi ve profesyonel düzenleme araçları hakkında bilgi gerektirir. Genellikle ilk ücretsiz uygulamayı yüklerken, kendimizi tüm resimlere klasik bir yaklaşım uygulayan otomatik botla karşı karşıya buluruz. Bu bizi sahte göstermenin en iyi yolu. Bu nedenle, harika bir resim oluşturucu olarak kullanmak için yeni bir yeni program almadan önce iyi düşünmek her zaman daha iyidir. Çevrimiçi seçeneklere iyi bakın ve şu veya bu meme fotoğraf düzenleyicisinin tüm artılarını ve eksilerini göz önünde bulundurun. Çünkü zayıf geliştirmeden zarar görecek olan sizin imajınızdır. Ten rengi, ışık, gölgeler ve poz, nihai sonuçta önemli bir rol oynayabilir. Tüm bu anlar profesyonel bir photoshop uzmanı tarafından dikkate alınmalıdır. Ne yazık ki, tüm büyük göğüs yaratıcıları rötuş hizmetine kişisel bir yaklaşım sağlayamaz. Bazı vücut bölümlerinin genişlemesinin implant gibi görünmesine gerek yok, daha doğal ve güzel. Göğüsleri büyütmek için iyi bir uygulama, yüksek maliyet ve sahte sonuçlar olmadan böyle bir etkiyi garanti edebilir. Bu tür yazılımların oluşturulup müşterilere çevrimiçi olarak sunulmasının tek nedeni budur.

Göğsünüzü resimlerde nasıl daha büyük gösterirsiniz?

Akıllı telefonunuzdaki resimleri düzenlemek için uygulamalar dünyasına girerken, mükemmel şekilde geliştirilmiş resim galerileri elde etmek için izlenmesi gereken basit bir prosedür vardır.

  1. Uygulama mağazanızı bulun ve rötuş göğüsleri fotoğraf düzenleyicisini seçin.

  2. Akıllı telefona yükleyin ve resim galerisini açın.

  3. Programda düzenlemek için resmi anında açın.

  4. Uygulamak için gerekli seçeneği belirleyin ve rötuş yoğunluğunu göz önünde bulundurun.

  5. Sağ üst köşedeki düğmeyi kullanarak isteği tasarımcılarımıza gönderin.

  6. Yeni halinizin harika görüntülerinin keyfini çıkarmak için beş dakika bekleyin.

Neden fotoğraf uygulaması hizmetimizi seçmeniz gerekiyor?

Uygulama mağazasına gittiğinizde, yüksek kaliteli resim oluşturucunuz olmayı vaat eden bu kadar çok teklif bulmak sizi şaşırtabilir. Hatta Retouchme uygulamasına yakından bakarsanız, hemen indirerek ne kadar avantaj elde ettiğinizi göreceksiniz. Öncelikle tüm telefon modelleri ve nesiller için ücretsizdir. İhtiyacınız olan her şey yerleşik bir kamera ve gözlerinizi büyütmek, kaslarınızı, saç hacminizi vb. büyütmek. Kabul etmek önemlidir ki, dünyadaki hiçbir kız basit ve güzel fotoğraf büyütücüyü ücretsiz denemek istemez. Bu nedenle iPhone, Android veya diğer dijital cihazınızı alın ve günün 24 saati gittiğiniz her yerde kullanmak için anında indirin. Çünkü sanal görüntü oluşturucumuzun bir başka özelliği de kullanılabilirliğidir. Bu, bu yazılımı kullanmak için photoshop'un temel araçlarını öğrenmek ve bilgisayar becerilerinizi geliştirmek zorunda olmadığınız anlamına gelir. İnternette her resmi santim santim işleyen sadece gerçek tasarımcılar var. Ve her karmaşıklık seviyesinde her çekimi geliştirmek için sadece beş dakikaya ihtiyaç duyarlar. Hızlı, profesyonel ve bireysel düzenleme araçları seçimi, ağ üzerinden yayınlanmaya ve paylaşılmaya hazır yüksek kaliteli sonucu garanti eder. Rötuşlanan görüntüler, hafıza kartınızda gerekli alanı işgal etmeden bir bulut hizmetine kaydedilecektir. Boyutu ve arayüzü o kadar kolay ve hafif ki, yükleme için alanı yeterince genişletmek için telefonunuzdaki diğer önemli dosyaları ortadan kaldırmak zorunda kalmayacaksınız.

Bu nedenle, fotoğraf geliştirmemizin profesyonel yardımıyla, yaptığınız ve en kısa sürede düzenlemek istediğiniz her çekimden maksimum memnuniyet elde edeceksiniz. Sadece mayo göğsünüzde çok küçük göründüğü için plaj fotoğraflarının beklediğiniz kadar harika görünmediği o üzücü anları hayal edin. Artık sahte veya yapay görüneceğinden endişe etmeden büstünüze ekstra bir boyut ekleyebilirsiniz. Boyut, otomatik bir şekilde değil, photoshop profesyonellerinin yardımıyla eklenir. Vücudunuzun her santimi, yapmak istediğiniz değişikliklere göre dikkatlice ayarlanacaktır. Düzenlemenin düzgün ve güzel görünmesi için.

Bir kız bir erkeği etkilemeye hazırlanırken, daha iyi görünmek için mümkün olan ve imkansız olan tüm yolları deneyebilir. Ancak çoğu erkek, ilk bakışta fark edilebilecek sadece birkaç vücut parçası olduğunu bilir. Bu kısımlar göğüsler ve popo. Bu nedenle, bu ipuçlarını dikkate alarak, erkeklerin bu ilgi alanlarının genişlemesini aramak doğaldır. Retouchme düzenleyici ile her tür ve boyuttaki görüntüleri iyileştirmek için herhangi bir kısıtlama ve sınırlama yoktur. Harika bir özçekim elde etmek ve hemen düzenlemeye göndermek için profesyonel çekime veya poz vermeye gerek yoktur. Sadece çevrimiçi olarak kazanabileceğiniz, oyun oynayarak veya internette gezinerek kazanabileceğiniz çevrimiçi kredileri ödeyerek ücretsiz olarak şimdi deneyin.

Telefonunuz üzerinden bir fotoğrafa rötuş yapmak ve onu sosyal medya hesaplarınıza göndermek ister misiniz?
Profesyonel fotoğrafçılar için RetouchMe çok yakında. Web uygulaması başladığında bana bilgi verin.