Göğüs dekoltesi

Before
After

Mükemmel bir seksi selfie çekmeyi hayal ediyorsanız, muhtemelen görünüşünüzü iyileştiren binlerce mobil uygulamayı denemişsinizdir. Yine de her yazılım, sahte göğüs dekoltesi gibi görüntü detayları söz konusu olduğunda kusursuz bir sonuç sağlayamıyor. Bu kolay bir iş gibi görünebilir, ancak rötuş uzmanları için değil, çünkü doğal görünüm tek çözümdür. Genellikle, yaygın yazılım, genel görünüme ve ten rengine dikkat etmeden resimleri otomatik bir şekilde düzenler. Bu, elde etmeye istekli olduğunuz mükemmel bir göğüs görünümü yerine sahte ve kaba görünmenizi sağlar. Bu nedenle harika bir elbise dekoltesini öne çıkarmak ve takipçilerinizi etkilemek için Retouchme uygulamasını kullanın.

Meme dekolte uygulaması nedir?

Basit bir arayüze sahip bu kolay uygulama, yalnızca bantsız formları iyileştirmeye değil, aynı zamanda saç stilini değiştirmeye de yardımcı olabilir, makyajı düzeltin, can sıkıcı izleri ve kusurları ortadan kaldırın ve arka planı değiştirin. Photoshop profesyonelleri için sınır yoktur, çünkü gönderdiğiniz görüntülerin her ayrıntısıyla yalnızca gerçek fotoğraf işleme tasarımcıları çalışır. Uygulama ücretsizdir ve ek bellek alanı gerektirmez. Bu, işlenen tüm fotoğraflar bir bulut hizmetinde depolandığından ve iyi bilinen tüm sosyal ağlarda yayınlanmak üzere her zaman mevcut olduğundan, kurulumu ve kullanımı kolaylaştırır. Her düzenleme talebi, çevrimiçi oyunlar oynarken veya çevrimiçi sörf yaparken ücretsiz olarak verilen çevrimiçi kredilerle ödenebilir. 100 fotoğraf düzenleme isteği gönderen istemciler ile tek seferlik kullanıcılar arasında herhangi bir tercih yoktur. Her resim bir Rötuş uygulaması için benzersiz ve önemlidir; bu nedenle, her boyutta ve kalitede fotoğraf, günün 24 saati yalnızca beş dakika içinde mükemmel şekilde düzenlenir.

Fotoğrafta göğüs nasıl bölünür?

Şu kolay adımları izleyerek hemen resimleri düzenlemeye başlayın:

  1. Bir Android veya Apple cihazı kullanarak uygulama mağazanızda göğüs dekoltesi düzenleme uygulamasını bulun. Yazılımın tabletler ve bilgisayarlar için de sürümleri mevcuttur.

  2. Akıllı telefon modeli endişesi duymadan cihazınıza kurun. Uygulama, yerleşik kameraya sahip herhangi bir telefon modelinde çalışır.

  3. Düzenlemeniz veya hemen çekim yapmanız gereken bir resim bulun.

  4. Uygulamak istediğiniz rötuş seçeneğini seçin ve talebi Rötuş ekibine iletmek için sağ üstteki düğmeyi tıklayın

  5. Yalnızca beş dakika bekleyin ve yeni popüler görünümünüzü çevrimiçi yayınlamanın keyfini çıkarın.

Hangi etkilere ulaşmanız gerektiği önemli değil. Akıllı ve güzel bir uygulama, her tür memenin resmini işleyebilir. Büyük veya küçük emzirme için gerekli bölünmeyi elde etmek için her türlü düzenlemeyi sipariş edin. Sadece meme boyutunun küçük olmasının sorun teşkil ettiğine dair yaygın görüşe rağmen, büyük dekolte sahipleri de fotoğraf çekimi sırasında sorunlarla karşılaşmaktadır. Fotoğraf galerisindeki her bir özçekimden maksimum memnuniyet elde etmek için Retouchme düzenleme yazılımını yükleyin.

Telefonunuz üzerinden bir fotoğrafa rötuş yapmak ve onu sosyal medya hesaplarınıza göndermek ister misiniz?
Profesyonel fotoğrafçılar için RetouchMe çok yakında. Web uygulaması başladığında bana bilgi verin.