Biseps

Before
After

Her zaman hayalini kurduğunuz o büyük pazıları elde etmek için hızlı bir fotoğraf rötuşuna ihtiyacınız varsa, RetouchMe size yardımcı olmak için orada. RetouchMe pazı fotoğraf düzenleyicisi ile kasları mükemmel olduğunu düşündüğünüz ölçüde yeniden boyutlandırmak mümkündür.

Bugün, fotoğraflarda çekici bir vücut elde etmek için gerçekten bir vücut geliştirici gibi görünmek istemiyorsanız spor salonuna gitmeye, yorucu diyetler yapmaya ve spor takviyeleri almaya gerek yok.

Kollarınızı daha büyük göstermek için RetouchMe uygulaması bu konuda size yardımcı olabilir. Ücretsiz bir RetouchMe pazı uygulamasını indirmeniz ve akıllı telefonunuza veya başka bir cihazınıza yüklemeniz yalnızca birkaç dakikanızı alacaktır. Kolları daha büyük göstermek için uygulamamızı aldığınızda, rötuş başlatılabilir.

Aslında, biceps için RetouchMe uygulamasını kullanırken yapmanız gereken tek şey şudur:

  • galeriden bir fotoğraf seçin;
  • bir tane seçin veya birkaç vücut ve yüz fotoğraf düzenleme filtresi;
  • "Tasarımcıya gönder..." düğmesine basın.

RetouchMe, müşterileri için çok çeşitli özellikler geliştirmiştir. Ayrıca, iş profesyonel photoshop tasarımcıları tarafından gerçekleştirilir. O halde, fotoğraflarda en iyi şekilde görünmek için bu harika uygulamadan yararlanın!

Telefonunuz üzerinden bir fotoğrafa rötuş yapmak ve onu sosyal medya hesaplarınıza göndermek ister misiniz?
Profesyonel fotoğrafçılar için RetouchMe çok yakında. Web uygulaması başladığında bana bilgi verin.